Yardım MI-Recovery 3.0'dan Çıkamıyorum

caner4402

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caner
Cihazım
mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
cihazımda kendi kendine ses kısılıp açılmaya başlanınca reset atmak istedim fakat birden cihaz kapandı ve main menü MI-recovery 3.0 ekranına geldi.
reebot
wipe data
connet witj mı asistans
seçenekleri var hapsini deniyorumfakat bu ekrandan kurtulamadım. bi çözüm var mı?

caner4402

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caner
Cihazım
mi 6
Konular
1
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sorunu çözdüm ama bayağı uğraştırdı. defalarca denediğim halde olmamıştı ve sonunda oldu. 3 tuşa birden bastım , daha önce de yapmıştım olmamıştı, birden android yükleme ekranı çıktı en altta ve cihaz sıfırdan başladı. bu sefer de mi hesabımın parolasını unuttum onun için uğraşıyorum :) ama en azından cihaz açıldı

Oyla:

sanasana

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emine
Cihazım
ixaomi 5 note
Konular
1
Merhabalar telefonum bozuldu açılmadı daha sonra internetten bakarak ses düğmesi ve kapama düğmesine basarak telefonu reboot yaptım bir kaç gün kullandıktan sonra reboot sayfası göründü telefonu hiç bi şekilde kullanamıyorum ve reset atamıyorum yardımcı olur musunuz

Oyla:

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
aynı sorunu yaşıyorum.

Oyla:

gaskiney

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
lg g pro
Konular
1
Bende aynı sorunu yaşıyorum. Miflash ile sorunsuz rom yükledim. cihaz tekrar başlayınca yine main menu de açılıyor. Twrp ile eu rom sorunsuz yüklendi. Tekrar başlatınca bu sefer Twrp ile açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Oyla:

yatko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kty
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
merhabalar arkadaşlar
5 gün önce redmi note 7 aldım kullandığım telefondaki uygulamaları mı yükledim telefonu kapattım eski telefonumu kullanıyordum taki bugün redmi ye geçene kadar telefonu açtım main menü karşıma çıktı bir türlü açamıyorum sıfırlama seçeneğini kullanmadım artık en son seçenek olarak düşündüm burada bazı arkadaşlar ses tuşları bozulmuş takılı kalmış olabilir dedi telefona kılıf almıştım acaba baskı yapıp basıyormu diye düşündüm kılıfı çıkardım kapama tuşuna basılı tutup yeniden başlattım açıldı benim sorunum çözüldü umarım sizinki de benim gibi basit bir sorundur.
not: telefonu mi'nin kendi magazasından aldım servisi aradım telefonda yardım edemeyiz telefonu ya getirmeniz yada kargo yapmanız gerek dedi kendilerini geliştirmeleri gerek en azından servisten biriyle görüşelim belki telefonda yapabileceğimiz bir sorun dimi kendilerine buradan bir sitemim olsun buda.

Oyla:

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Bu sorunu yaşıyorum main menüde kaldi :(

Oyla:

rdmyldz0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem Yıldız
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
2. Kez başıma gelen bir sorun beni çok uğraştırdı ama yaptım.Asıl sorunumuz ses tuşlarımızın takılı kalması.Ses açmak için kullandığımız tuş takılı kalıyor ve telefonu power tuşuna basıp kapatamıyoruz.Eğer telefonu kapatır veya yeniden başlatırsanızda reset menüsüne yönlendiriliyorsunuz.İlk kez başıma geldiğinde çözümüm telefonla uğraşmayıp çantama atmaktı.Çantadan çıkardığımda telefonun eski haline geldiğini gördüm.Asıl çözüm yolumuz ise tuşlar takılı kaldığından ses tuşunu üst orta alt taraflara baskı yapıp tuşun takılı kalmamasını sağlamak.Burada en önemli nokta ses tuşunun ortasına basmak, bastığınızda ses tuşu takılı kalmıyor ve düzeliyor.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Oyla:

xxMertxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Can
Cihazım
Xiaomi Redmi 7A
Konular
3
Hocam bende de aynı sorun var cihazı resetlemek istemiştim sıfırla dedim ve benide Mi-Recovery 3.0 ekranına attı.Wipe Data diyorum oradan Wipe All Data diyorum sonra Confirm e basıyorum resetlemek için ama yeniden başlatıyor ve yine aynı recovery ekranına atıyor.Reboot diyip yeniden başlatıım kaç kere hala aynı ekrandayım. Connect with MIAssistant dediğimde de bilgisayara MİPCSuite uygulamasını indirip telefonu bilgisayara bağlıyorum, Connect to Device'e bastığımda telefonu bağlamıyor altta mi hesabımla giriş yapıyorum ama olmuyor.

Oyla:

Fevkelade1i

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
4
2. Kez başıma gelen bir sorun beni çok uğraştırdı ama yaptım.Asıl sorunumuz ses tuşlarımızın takılı kalması.Ses açmak için kullandığımız tuş takılı kalıyor ve telefonu power tuşuna basıp kapatamıyoruz.Eğer telefonu kapatır veya yeniden başlatırsanızda reset menüsüne yönlendiriliyorsunuz.İlk kez başıma geldiğinde çözümüm telefonla uğraşmayıp çantama atmaktı.Çantadan çıkardığımda telefonun eski haline geldiğini gördüm.Asıl çözüm yolumuz ise tuşlar takılı kaldığından ses tuşunu üst orta alt taraflara baskı yapıp tuşun takılı kalmamasını sağlamak.Burada en önemli nokta ses tuşunun ortasına basmak, bastığınızda ses tuşu takılı kalmıyor ve düzeliyor.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Peki ya, güç tuşu takılı kaldıysa ne yapmamız gerekiyor?

Oyla:
Üst Alt