Haber Mi PC Suite Kullan 1 Ay 100 GB Mi Bulut Alanı Kazan

Mi Bulut alanınıza 1 Aylık 100 GB eklemek için adresine girin

Mi PC Suite kullan'a tıklayın

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Uygulamayı bilgisayarınıza indirip kurun

Oturum açarak gerekli izinleri ve +100 GB alanınız hesabınıza yüklensin

Son düzenleme:

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
İleride ingilizce sürümü gelir. Veya çok istek olursa Türkçeye çeviririz sorun değil :)
sayın Hakan Güven merhaba, bende izmirdeyim hemşehriyiz eğer alınmazsan yazdığın küçük bir detaya takıldım
ciddi bir mesaj sayacın var 3444 , rütbelerin sıralı şekilde şahane özellikle geliştirici ve çeviri ekibi, Veya çok istek olursa Türkçeye çeviririz sorun değil :) bu satırına resmen saplandım :
MI PC SUITE istek olmadığı için mi Türkçe çeviri yapılmıyor miui tr forum kayıtlı kaç üye var kaç bin kişi ? yoksa çevirisi yapılmış var da sadece vip üyeler mi yararlanıyor ?

Sonra diyoruzki Yunanistan forumu miui yarışmasında neden ezici farkla birinci oldu, adamlarda özel rom yada özel app leri geçelim sadece forum kullanımı için 41 dilde üyelere destek var, tüm paylaşımları vip üyelere öncelikli ama diğer üyelerde yararlanıyor

hocam istek yok demeyin pc suite kullanmak herkese kolaylık olur, çeviri desteğinizi önemle rica ederiz bu bir davetiyedir, teşekkürler
wait~~clap~~

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
sayın Hakan Güven merhaba, bende izmirdeyim hemşehriyiz eğer alınmazsan yazdığın küçük bir detaya takıldım
ciddi bir mesaj sayacın var 3444 , rütbelerin sıralı şekilde şahane özellikle geliştirici ve çeviri ekibi, Veya çok istek olursa Türkçeye çeviririz sorun değil :) bu satırına resmen saplandım :
MI PC SUITE istek olmadığı için mi Türkçe çeviri yapılmıyor miui tr forum kayıtlı kaç üye var kaç bin kişi ? yoksa çevirisi yapılmış var da sadece vip üyeler mi yararlanıyor ?

Sonra diyoruzki Yunanistan forumu miui yarışmasında neden ezici farkla birinci oldu, adamlarda özel rom yada özel app leri geçelim sadece forum kullanımı için 41 dilde üyelere destek var, tüm paylaşımları vip üyelere öncelikli ama diğer üyelerde yararlanıyor

hocam istek yok demeyin pc suite kullanmak herkese kolaylık olur, çeviri desteğinizi önemle rica ederiz bu bir davetiyedir, teşekkürler
wait~~clap~~
Yani yeni bir uygulama olduğu için çok isteğe göre hızlıca çevirilir ama sonraki zamanlarda tabikide çevirilmesi yapılır. Şuan bile daha çince bir uygulama ve ingilizce dile çevirilmiş değil. o açıdan söyledim ben. Emin olun Tüm vip paylaşımları olsa bile biz direk paylaşıyoruz sitemizde. Pek ayrımcılık yapmıyoruz

Üst Alt