mi pad turkce ye nasil cevrilir.

• Konbuyu başlatan mela
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 3K

mela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mela
Konular
1
arkadaslar mi pad nasil turkceye cevrilir. bir de cihaz android ancak google player calismiyor. yardimci olUrmusunuz

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
mela' Alıntı:
arkadaslar mi pad nasil turkceye cevrilir. bir de cihaz android ancak google player calismiyor. yardimci olUrmusunuz

Xiaomi.eu sitesinden Multi rom yüklerseniz hem Google servisleri olur hem de Türkçe dil. 
Orjinal Rom'larda sadece Çince ve İngilizce dilleri bulunur ve Google servis ve uygulamaları bulunmaz.

Oyla:

mela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mela
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
mela' Alıntı:

Xiaomi.eu sitesinden Multi rom yüklerseniz hem Google servisleri olur hem de Türkçe dil. 
Orjinal Rom'larda sadece Çince ve İngilizce dilleri bulunur ve Google servis ve uygulamaları bulunmaz.

çok teşekkür ederim. indirdim ancak zip dosyası halinde oradan çıkardıktan sonra hangi dosya ile yükleyebilirim.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
mela' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
mela' Alıntı:

çok teşekkür ederim. indirdim ancak zip dosyası halinde oradan çıkardıktan sonra hangi dosya ile yükleyebilirim.

Diğer tüm Mi telefonlarıyla aynı şekilde yükleniyor olması lazım. Updater uygulamasını açıp indirdiğiniz zip uzantılı dosyayı gösteriyorsunuz.

Oyla:

mela

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mela
Konular
1
yapamadım. updater uygulaması tablette yuklu değil

Oyla:

mask6060

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Konular
0
Bende Çinden getirttim ama Türkçe yapamadım siz hala yapamadınızmı indirdiğiniz multi rom un linkini paylaşabilirmisiniz

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
mask6060' Alıntı:
Bende Çinden getirttim ama Türkçe yapamadım siz hala yapamadınızmı indirdiğiniz multi rom un linkini paylaşabilirmisiniz

Ana sayfamızda hem orjinal hem de Multi Rom'ların bulunduğu sitelerin linkleri var. 

attachment.php

Buradan Çoklu Dil Romlar linkini açarsanız Multi romların sayfasına ulaşırsınız. Oradan da her hafta verilen güncellemelerden tercihen en son haftalık romu indirip yükleyebilirsiniz.

Mesela bu haftaki konu şu:
http://xiaomi.eu/community/threads/5-5-15.27561/

Verilen linklerden romların bulunduğu sitelere ulaşabilirsiniz. Mocha yazan MiPad romdur.

MiPad'im olmadığı için ben temel işlemleri yazıyorum. Forumu biraz gezerseniz nasıl yapacağınızı çok daha ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Ayrıca Miui v6'lara Türkçe desteği geldi. MiPad'lere de gelmiş olması büyük bir olasılık.

Oyla:

mask6060

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Konular
0
Teşekkürler birde "google play store" yüklü değil nasıl yükleyebilirim acaba

Oyla:
Üst Alt