Yardım Mi pad 2

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Arkadaşlar merhaba. 2 gb ram 64 gb rom olan bir mi pad 2 tablet var elimde. Şarjı çok çabuk bitiyor. Tahminimce göre yazılımsal. Zaten aldığım kişide önceden cihaza root atmış. Ara sıra kapanıyor cihaz MR diye bir yazı çıkıyor bazen. Çözümünü bilen var mı?

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Yok mu bu konu ile ilgili bilgisi olan kimse?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Daha önceki sahibi root yetkisi aldıysa muhtemelen TWRP'de yüklüdür. Tablet kapalıyken ses açma ve güç tuşlarına beraberce basarak TWR'ye girin ve wipe all data factory reset seçeneğiyle cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Fakat Mi Pad 2 oldukça eski bir model ve bataryasının ömrünü doldurmuş olması ihtimali oldukça fazla. Yani sorununuzun yazılımsal değil donanımsal olma ihtimali daha fazla.

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Daha önceki sahibi root yetkisi aldıysa muhtemelen TWRP'de yüklüdür. Tablet kapalıyken ses açma ve güç tuşlarına beraberce basarak TWR'ye girin ve wipe all data factory reset seçeneğiyle cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Fakat Mi Pad 2 oldukça eski bir model ve bataryasının ömrünü doldurmuş olması ihtimali oldukça fazla. Yani sorununuzun yazılımsal değil donanımsal olma ihtimali daha fazla.
Denedim dostum ikisine aynı, anda bastım herhangi bir şey gelmedi. Tablet açıldı.

Üst Alt