mı note pro kendiliğinden reset atma

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Ben akşam deneyim bi hocam beceremezsem tekrardan dönüş yaparım teşekkürler kolay gelsin

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Hocam arkadaşla temiz bir kurulum yaptık ve xiaomi.eu dan güncel stabil romu kurduk cihaz daha iyi gibi test edecek çok vaktim olmadı ilerleyen günlere bakacaz artık herkeze kolay gelsin teşekkürler.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Hocam imei rom atınca değişmez benim telefonun iki sim slotunda da imei tamiri var ama sizin imei nasıl değiştirilmiş bilmiyorum bir şey diyemem.

Aynen Katılıyorum, Rom Yüklemelerinde İMEİ Silinme Olayı Çok Nadir Görülen Bir Şeydir.. MTK İşlemcilerde Repartition Yapınca Bazen Yapıyordu. Onun İçinde Kalıcı İmei Atma Yöntemiyle Sorun Çözülüyordu.

Hocam arkadaşla temiz bir kurulum yaptık ve xiaomi.eu dan güncel stabil romu kurduk cihaz daha iyi gibi test edecek çok vaktim olmadı ilerleyen günlere bakacaz artık herkeze kolay gelsin teşekkürler.

Xiaomi.Eu Romlarında Kolay Kolay Sorun çıkmaz. Hem Stabil hemde Romda Google Uygulamaları Mevcuttur. Dediğim Gibi Sonradan Yüklenen WSM / Xposed Modüller, Tema veya Uygulamalardan Yapıyordur.

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Merhabalar. Mı note pro cihazim ansızın dönüp kendiliğinden reset atıyor. Biraz daha ısınmaya başladı ve ram kullanma seviyesi artı. Acil yardım edebilecek var mı arkadaşlar. Teşekkürler

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Birkaç ay öncede benzer sıkıntı oldu aynı konunun devamına yazdım ama şuan durum biraz daha kötü cihazı kullanmak istiyorum yazılımsal olarak çözüm bulabiliriz inşaallah.

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
nedense mi4 te de durduk yere reset atma sorunu var :D

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Uzaktan yardımcı olacak veya cihazı kendisine göndererek yardımcı olabilecek bi arkadaş bi uzman yok mu?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
şahin hocam muhtemelen cihazınıza eklediğiniz ve değiştirdiğiniz bir uygulamanın uyumsuzluk yaratmasından kaynaklanıyordur. Bu değişen/eklenen uygulamayı kaldırmanız sorununuzu çözecektir. Eğer uygulamanın ne olduğunu bilmiyorsanız telefonu sıfırlamak en sağlıklı çözüm olacaktır.

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Uzaktan yardımcı olacak veya cihazı kendisine göndererek yardımcı olabilecek bi arkadaş bi uzman yok mu

şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Hocam telefonu sifirladim temiz bir kurulum yaptım tekrardan xiaomi.eu romu kurdum bir sure iyiydi ama 6-7 gün sonra ilk reseti attı daha sonra yavaş yavaş siklasmaya başladı ilk imei atarken yapamamış daha sonra başka bir arkadaşa yaptırmıştık o arkadaşın fark edemediği bir hata oluşmuş olabilir mi ?

Üst Alt