Yardım Mi Note 3 Yavaş Şarj Olma Sorunu

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Arkadaşlar oncelikle telefonum global rom. Bir hafta once gelen guncelleme ile MIUI 10'a geçiş yaptim. Ancak sunu fark ettim ki yine ayni yani orjinal olan kablo ve adaptör ile sarj ettigim zaman normalde maximum 1 saat 15 dakikada %100 sarj olurken artik sanki hızlı sarj değilmis gibi yavas sarj olmakta. Ve ekranda önceden hizli sarj etkin yazarken MIUI 10 ile birlikte artik yazmiyor. Bunu nasil duzeltebilirim sarjin dolum suresi cidden beni rahatsız ediyor.
NOT: YENİDEN BASLATTİM SONUC AYNİ.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Bugün orjinal kablo siparişi verdim. Elime ulaşinca deneyecem kablom yan sanayi idi. Fakat guncelleme oncesi hızlı şarz yapıyordu. Birde orjinalle deneyecem bakalim

Oyla:

enesfurkan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes Furkan
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
3
aynı sorun bendede vardı hanımın telefonuda note 3 onun şarj aletini kullanıyorum hızlı şarj yapıyor kendiminkini bağlıyorum normal şarj ediyor :) çok saçma bi durum

Oyla:

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Orjinal kablo geldi arkadaşlar. miuiturkiye üzerinden satın aldim. Oldukça kaliteli bir kablo. Cihaza hizli sarz yazmıyor fakat hizli şarz yapiyor. Şarza taktim 5 dk da %10 doldu şarzim çok iyi çok memnun kaldim. Eski kablom yan sanayi idi 3 saatte şarz doluyordu ancak.

Oyla:
Üst Alt