Yardım Mi Note 3 Pil Tüketimi yardım

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Dostlar merhaba, pil kullanımına baktığımda şeritlerin aynı olmadığını görüyorum. Uyanık yazan şeritlerle ekran açık yazan şeritlerin birebir aynı mı olması gerekiyor? Bazı forumlarda üyeler paylaşmış birebir aynı olduğunu gördüm. Bende mi bir sorun var demektir?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Dostlar merhaba, pil kullanımına baktığımda şeritlerin aynı olmadığını görüyorum. Uyanık yazan şeritlerle ekran açık yazan şeritlerin birebir aynı mı olması gerekiyor? Bazı forumlarda üyeler paylaşmış birebir aynı olduğunu gördüm. Bende mi bir sorun var demektir?

Siz ekrani kapattiktan sonra arka planda calisan uygulamalar vesayreyi ifade ediyor, cihaz uyku moduna girmemis o anlarda yoksa garip birsey yok ayarlarinizi iyi yapin bosluk olacaktir oralar :)

Oyla:

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Siz ekrani kapattiktan sonra arka planda calisan uygulamalar vesayreyi ifade ediyor, cihaz uyku moduna girmemis o anlarda yoksa garip birsey yok ayarlarinizi iyi yapin bosluk olacaktir oralar :)

Sağolun üstadım Allah razı olsun, uyuku moduna girmesi mi gerekiyor normalde acaba :)

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Sağolun üstadım Allah razı olsun, uyuku moduna girmesi mi gerekiyor normalde acaba :)
Yani hocam öyle denebilir cunku; siz ekrani kapattiginizda uyku moduna gecerse sarj suresi olarak size pozitif olarak doner sonucta arkada birseylerin calismasi pili yiyor :)
Edit: bu da benim cihazin, arada illaki uyanmalar olacaktir bunu önlemek cok zor onemli olan uyanmalari azaltmak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Haklısınız, benim cihaz da geçiyodur heralde. Sizin verilere benziyor hocam benimkisi. Ekran alma olayım da böyle. Takıldım biraz ama normalmiş sanırım :)

Son düzenleme:
Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Haklısınız, benim cihaz da geçiyodur heralde. Sizin verilere benziyor hocam benimkisi. Ekran alma olayım da böyle. Takıldım biraz ama normalmiş sanırım :)

Normal tabi hocam sizinki azicık daha fazla o da facebook vesayre sürekli uyanık olan uygulamalardan dolayı

Oyla:
Üst Alt