Yardım Mi Note 3 Mi Logosunda Takılı Kaldı

sevban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sevban
Cihazım
s3
Konular
1
Mi Note 3 Youtube'da video izlerken birden dondu cihazı kapattım geri açılmadı. Mi logosunda takılı kalıyor. Recovery moda girilmiyor sadece Fastboot moduna giriliyor. BL kilitli olduğu için rom yükleyemiyorum. EDL modunda denemeyi düşünüyorum fakat yetkili hesap zorunluluğu var mı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
belki işine yarar

sevban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sevban
Cihazım
s3
Konular
1
belki işine yarar
Cevabınız için teşekkürler ama cihazın BL kilidi kapalı olduğu için işlem yapamıyorum.

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Benimde şu an Mi logosunda takılı kaldı. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Sanki daha önce de olmuştu ve kendiliğinden düzelmişti. Bir ara MIUI yazısı çıktı o ekranda da bekletince kapatıp açtım yine keşke bunu yapmasaydım belki açılırdı. Sabaha kadar açık kalsın belki açılır bilemiyorum.

Bilgiler gitmeden kurtarma ihtimali var mıdır acaba? Google doğrulama vs gibi önemli şeyler var çünkü.

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Test point yöntemi ile bunu çözmek mümkün mü acaba?

sevban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sevban
Cihazım
s3
Konular
1
Benimde şu an Mi logosunda takılı kaldı. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Sanki daha önce de olmuştu ve kendiliğinden düzelmişti. Bir ara MIUI yazısı çıktı o ekranda da bekletince kapatıp açtım yine keşke bunu yapmasaydım belki açılırdı. Sabaha kadar açık kalsın belki açılır bilemiyorum.

Bilgiler gitmeden kurtarma ihtimali var mıdır acaba? Google doğrulama vs gibi önemli şeyler var çünkü.
Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın. Cihaz maalesef açılmadı. Test point yöntemini de denedim maalesef işe yaramadı.

ufukedis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
note 4
Konular
0
Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın. Cihaz maalesef açılmadı. Test point yöntemini de denedim maalesef işe yaramadı.
merhabalar cihaz ile ilgili bir gelişme oldu mu ? aynı sorun bendede oldu mi logosunda kalıyor hic acılmyor. ses kısma acma tuşları işe yaramıyor. pc donanım olarak görmüyor.

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
merhabalar cihaz ile ilgili bir gelişme oldu mu ? aynı sorun bendede oldu mi logosunda kalıyor hic acılmyor. ses kısma acma tuşları işe yaramıyor. pc donanım olarak görmüyor.
Denerken USB 2.0 portu ile deneyin bı ihtimal açma kapama tuşuna basılı tutarak mi flash ile rom yüklemeyi deneyin. Kolay gelsin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
son durum nedir ne yaptınız sorununuzu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam durumujm sizinle aynı. siz ne yaptınız çözüm bulabildiniz mi?

Üst Alt