Soru Mi Note 3 Kamera ve Sensör sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Aynı sorunla karsılastım. Neyi yaptım gerekiyo. Linkini verdiğiniz persist.img zipten çıkmıyo. Dosya bozuk diyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Önce kullandığınız sürüme göre dokunmatik sürücüsü uyumlu çalışan Recovery - Mi Note 3 Twrp 3.2.1-0 (Jason) Unofficial konudan twrp sürümünü indirip cihazınıza flashlayın ardından mi note 3 için fastboot rom indirip içinden persist.img dosyasını telefonun dahili hafızasına kopyalayın.
Twrp içinden Install sekmesi içinde sağ alt kısımda Image yazılı box seçin, dahili hafızaya kopyaladığınız persist.img seçin karşınıza çıkan tickboxta persist seçin ve flashlayın.

smaka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Erkek
Konular
1
bu telefondan almayı düşünüyordum konuyu görünce tereddüt oldu. bu hataya sebep olan sorun nedir? kullanıcı hatası mı yoksa telefonun alındığı satıcının kayıt sırasındaki yaptığı bir hata mı?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
bu telefondan almayı düşünüyordum konuyu görünce tereddüt oldu. bu hataya sebep olan sorun nedir? kullanıcı hatası mı yoksa telefonun alındığı satıcının kayıt sırasındaki yaptığı bir hata mı?
Kullanıcı hatası...

mlhtnz17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Aynı sorunla karsılastım. Neyi yaptım gerekiyo. Linkini verdiğiniz persist.img zipten çıkmıyo. Dosya bozuk diyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
birde buradan deneyelim

sahnet52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Konular
0
ben sürüm farketmiyor diye biliyordum şu an multiV9.5.10.0 kullanıyorum persist dosyasını silip twrp ile flaşladım bir sorun yok...

herhangi bir rom kurduğun zaman twrp dokunmatik cevap vermez ise tek başına twrp yükle..
Kardeş aynen söylediğin gibi twrp olayı gerçekten karışık her sürüm için twrp yüklemek gerekiyor sürümler arasında farklılıklar oluyor bazı twrp lerde sizin dediğiniz persist wipe olayı yok bile bu jason denilen geliştirici grubu hiç bir şeyden anlamıyor ben senelerce samsung marka telefon kullandım başıma böyle bir olay gelmedi sadece root dosyaları farklı oluyordu oda android sürümleri yükseldiğinde xiaomi güzel sade romlar yapıyor ama sonrası root twrp yükleme işlemleri sıkıntılı miui sürümleri her değiştiğinde bunu ilk başta kimse akıl edemez ve telefonu brick edebilir siz bu konular hakkında daha iyi aydınlatmanız lazım yeni kullanıcıları ve üyeleri

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak.. 8=)

Konu kilit + Çöp.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt