Sohbet Mi Note 3 Kamera Performansı

Şarj Süresi Sizce Nasıl?

• Bayağı kötü daha iyi olabilirdi.

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    18

ismailakyag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhabalar, yeni aldığım Mi Note 3'ümü bu gün yaptımız gezi ile kamerasını iyice denemiş oldum, hem şarj süresini de inceleme fırsatı yakaladım.
Öncelikle şarj süresi hakkında konuşmak istiyorum; İlk olarak belirteyim telefon %100'den itibaren hep PİL TASARRUF MODUNDAYDI. Şimdi telefonun şarjı normalden biraz daha iyi gitti diyebilirim. Bu gün genelde hep kamera kullandım normal olarak telefon bayağı şarj yedi, yeri geldi müzik dinledim yeri geldi whatsapp ve instagram kullandım. Dağlık alanları ve köyleri gezdiğim için şebekemin çekmediği yerler oldu ve ya az çektiği yerler normal olarak o da baya şarj gitmesine sebebiyet verdi. Sabah %100 şarj ile saat 8'de çıktığım evden akşam %19 şarj ile 17.30'da eve geri döndüm bu süre zarfında hiç Wi-Fi kullanmadan hep LTE açıktı ki akşam saatlerinde çok fazla kamera kullanmayacağımdan LTE ara ara açık olarak %19'luk şarj beni akşam 7-8'e kadar tutardı diye düşünüyorum.
Bu yoğun kullanımdan sonra Mi Note 3 LTE açık olarak rahatca bir günü çıkarır diye düşünüyorum. Onu da bir gün deneyeceğim ve sizlere deneyimlerimi paylaşacağım.
Dilerseniz çekilen resimlere geçelim.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Fotoğrafalar hiç oynanmadı ve telefonun ara kablosu ile tam çözünürlükte aktarıldı upload ettiğim site ne kadar çözünürlük düşürdü onu bilemem. :) Hiç manuel mod'da çekim yapmadım ama onu da deneyeceğim müsait bir zamanımda.
Herkese iyi günler. :)

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Gayet guzel kaliteli cekimler olmus ellerine saglik

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Hocam bazı fotoğraflar çok iyi bazıları ortalamanın altında . Bazen flu etkisini saç , kol vb. çıkıntıları çok iyi ayıramıyor cihazlar . Benim mi 5x de aynı durum var . Google kamera ile çözülüyor diyorlar da onu yüklemeyi üşeniyorum :D

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bazı fotoğraflar mükemmele yakınken portre modu kullanılırken bazılarında ufak tefek sorunlar oluşmuş. Genel olarak oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim, ellerinize sağlık clap~~

Dikkatimi çeken bir kaç küçük hata :

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ismailakyag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam bazı fotoğraflar çok iyi bazıları ortalamanın altında . Bazen flu etkisini saç , kol vb. çıkıntıları çok iyi ayıramıyor cihazlar . Benim mi 5x de aynı durum var . Google kamera ile çözülüyor diyorlar da onu yüklemeyi üşeniyorum :D
Anladım hocam Google Kameranın nasıl yükleneceği ne dair anlatım ve ya bilgiyi nereden bulabilirim. (Yalan söylemeye gerek yok hiç araştırma yapmadım sitede.)
Bazı fotoğraflar mükemmele yakınken portre modu kullanılırken bazılarında ufak tefek sorunlar oluşmuş. Genel olarak oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim, ellerinize sağlık clap~~

Dikkatimi çeken bir kaç küçük hata :

Güzel yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Hatalar konusunda haklısınız peki bunu en aza indirmenin ve ya yok etmenin bir yolu varmıdır. Root vs olmadan çünkü telefonun orijinalliğini bozmak istemiyorum. :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Anladım hocam Google Kameranın nasıl yükleneceği ne dair anlatım ve ya bilgiyi nereden bulabilirim. (Yalan söylemeye gerek yok hiç araştırma yapmadım sitede.)

Güzel yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Hatalar konusunda haklısınız peki bunu en aza indirmenin ve ya yok etmenin bir yolu varmıdır. Root vs olmadan çünkü telefonun orijinalliğini bozmak istemiyorum. :)
byAndroid hocam gibi ben de Google Camera önereceğim ancak yüklenebilmesi için root yetkisi almanız gerekli. Madem ki cihazınızı orijinal haliyle kullanmak istiyorsunuz bence değiştirmenizi gerektirecek kadar önemli hatalar değil. :)

ismailakyag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
11
byAndroid hocam gibi ben de Google Camera önereceğim ancak yüklenebilmesi için root yetkisi almanız gerekli. Madem ki cihazınızı orijinal haliyle kullanmak istiyorsunuz bence değiştirmenizi gerektirecek kadar önemli hatalar değil. :)

Anladım hocam gerek yok o zaman :) İleride kamera uygulaması güncelleme alır mı peki sizce?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Anladım hocam gerek yok o zaman :) İleride kamera uygulaması güncelleme alır mı peki sizce?

Evet hocam bence alacaktır. Mi Note 3'ün en güçlü yanlarından bir tanesi kamerası. Daha geliştireceklerdir tahmin ediyorum.

ismailakyag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Evet hocam bence alacaktır. Mi Note 3'ün en güçlü yanlarından bir tanesi kamerası. Daha geliştireceklerdir tahmin ediyorum.
Anladım hocam teşekkürler güzel yorumunuz için. İyi günler dilerim. :)

Üst Alt