Yardım Mi Note 3 Kamera Hatası

Emlakçı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Xiaomi note
Konular
1
Xiaomi mi note 3 cihazım var kamera açılmıyor root felan yazmış arkadaşlar konuya çok uzagim daha doğrusu cahilim teknoloji konusunda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz bilgisayar dan anlarım yada videolu anlatım varsa arkadaşlar hepinizden destek bekliyorum telefonu hepsi buradadan almıştım bide fixpack var bunlar bozulur mu ? Bide arayüz 10 a geçmek istiyorum fakat güncelleme yap dediğimde kararlı diyor nasıl yardımcı olabilirsiniz hepinizden Allah razı olsun şimdiden iyi geceler

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TigerKHaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Engineering Elektronic
Konular
3
Garantiye yolladigin süreçte yedek telefon un varsa en mantıklısi Garantiye yolla.
Garanti firmasına göre kısa sürede yapip yollarlar.

Diger metoda gelince.
Kendin Bilgisayar dan yapabilirsin fakat. Telefon un Bootloader kilidi açik olmasi gerekiyor. Kilidi açma başvurusu yapman lazim en az 72 saat sonra onay geliyor. Bu konu hakkinda forumda mi note 3 bölümünde var. Orayi inceleyin.

( Eğer telefon yere dusmediyse. Kamera darbeye maruz kalmamişsa)
Kamera hatasi çözümü için Persist Flashlamaniz gerekir. Veya Twrp den yüklemeniz gerekir.
Google ye Mi Note 3 Persist flashlama yazin bir sürü Türk forumunda detayli anlatima ulaşirsiniz.

Miui 10 hevesin içinde henüz acele etme. Yakinda telefonuna otomatik gelir güncelle dersin miui 10 olur.
Mi Note 3 e nedense miui 10 güncellemesi gecikdi.
Deneme yapanlar gurublarda yazip çizenler Eu rom un miui 10 romunu twrp den yüklüyorlar.

Bu yazdiklarimi araştırırken twrp yi de Bootloader kiliidi acmayi da az cok öğrenmiş olacaksın zaten.

Oyla:

Emlakçı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Xiaomi note
Konular
1
Teşekkür ederim kardeşim çok saol Allah razı olsun göndereyim en iyisi
Garantiye yolladigin süreçte yedek telefon un varsa en mantıklısi Garantiye yolla.
Garanti firmasına göre kısa sürede yapip yollarlar.

Diger metoda gelince.
Kendin Bilgisayar dan yapabilirsin fakat. Telefon un Bootloader kilidi açik olmasi gerekiyor. Kilidi açma başvurusu yapman lazim en az 72 saat sonra onay geliyor. Bu konu hakkinda forumda mi note 3 bölümünde var. Orayi inceleyin.

( Eğer telefon yere dusmediyse. Kamera darbeye maruz kalmamişsa)
Kamera hatasi çözümü için Persist Flashlamaniz gerekir. Veya Twrp den yüklemeniz gerekir.
Google ye Mi Note 3 Persist flashlama yazin bir sürü Türk forumunda detayli anlatima ulaşirsiniz.

Miui 10 hevesin içinde henüz acele etme. Yakinda telefonuna otomatik gelir güncelle dersin miui 10 olur.
Mi Note 3 e nedense miui 10 güncellemesi gecikdi.
Deneme yapanlar gurublarda yazip çizenler Eu rom un miui 10 romunu twrp den yüklüyorlar.

Bu yazdiklarimi araştırırken twrp yi de Bootloader kiliidi acmayi da az cok öğrenmiş olacaksın zaten.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt