Yardım Mi note 3 için Google cam

• Konbuyu başlatan Theo7
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 14K

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Merhaba,
Google Camera meşhur bu aralar gerçekten stok kameradan iyi çekim yapıyor özellikle düşük ışıkta.
Mi note 3 de bunu yapabilirmiyiz?
Bunun için hangi işlemleri yapmam lazım.

Miui pro 8.3.15 sürümünü kullanıyorum magisk root var telde.
Deneyen ve başarılı olan veya yabancı kaynaklardan bize yardımcı olacak arkadaşların desteğini bekliyorum.

Hmza2013

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi note 3
Konular
17
-Hocam portrede siyah ekranın nedeni fix dosyasını Flash yapmamanız dan benimki de siyah tı Flashlayınca düzeldi.

Camera2api yi açmak çok kolay hocam;
- playstore dan root browser indirin
- system klasöründe bulunan build.prop dosyasını txt editör ile açın
- En alttan 2 satır boşluk verin persist.camera.HAL3.enabled=1 yazıp kaydedip çıkın hocam. Bu kadar

hocam faarklı bir şekilde yaptım magisk ile hallettim ama sanki bana mi note 3 kamera daha iyi gibi geldi

Oyla:

Memry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
hocam faarklı bir şekilde yaptım magisk ile hallettim ama sanki bana mi note 3 kamera daha iyi gibi geldi

Hocam ben yaptığım karşılaştırmalarda kesinlikle google cam derim tabi buda sizin göz zevkinize bağlı birşey angel~~Yes~~

Oyla:

NumanNote3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Hocam ben yaptığım karşılaştırmalarda kesinlikle google cam derim tabi buda sizin göz zevkinize bağlı birşey angel~~Yes~~
Bende mi note 3 telefonumu yeni aldım. Kamera güzel çeksin diye sizin yaptığınızı yapmak istiyorum. bana yardımcı olabilirmisiniz sıfırdan neler yapmam gerek. bir konu varmı. birde hem telefonun performansı artsın hemde kamerası güzelleşsin istiyorum nasıl yapabilirim?

Oyla:

yasin var

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin var
Cihazım
mi 4
Konular
7
Çift kameradan diyafram açıklığı büyük olanı seçiyor görüntü çok karanlık çıkıyor bu işi rootsuz romsuz hallere bileceğimiz bir çözüm varmı ?? Şimdiden teşekkürler

Oyla:

Molw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
mi note 3
Konular
20
-Hocam portrede siyah ekranın nedeni fix dosyasını Flash yapmamanız dan benimki de siyah tı Flashlayınca düzeldi.

Camera2api yi açmak çok kolay hocam;
- playstore dan root browser indirin
- system klasöründe bulunan build.prop dosyasını txt editör ile açın
- En alttan 2 satır boşluk verin persist.camera.HAL3.enabled=1 yazıp kaydedip çıkın hocam. Bu kadar

Siyah ekran oluoda flashlıcağım dosyayu atarmısınız

Oyla:

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1

GCam_6.1.021_Advanced_V1.5.190418.1850.apk

Arkadaşlar mi not 3 te çalışan mükemmel bir Gcam versiyonudur.yukarıda mi not 3 n kendi kamerasıyla ve gcam ile çekilen resimleri inceleyiniz fark çok net
camera api2 yi etkinleştiren dosyalarıda yüklüyorum
Arkadaşlar mi not3 e hangi sürüm gcam kamerayı yüklediysem hiç biri hata vermiyor.hepsi süper çalışıyor.en ufak bi hata kapanma durma sorunu yaşamıyorum.belki 20 ye yakın gcam yükledim rastgele hepside çalışıyor

Ekli dosyalar

• 2API_TWRP.zip
    179 KB · Görüntüleme: 43
  • JasonOISFix4HAL3(1).zip
    533,8 KB · Görüntüleme: 40
  • LOS15.1-Jason-HAL3-Fix.zip
    36,1 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Oyla:

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2

Arkadaşlar mi not 3 te çalışan mükemmel bir Gcam versiyonudur.yukarıda mi not 3 n kendi kamerasıyla ve gcam ile çekilen resimleri inceleyiniz fark çok net

Android 9'da işe yarıyor mu? Tam olarak hangi sürümlerde çalıştığına ilişkin bilgilendirme alabilir miyiz? Eu Beta'nın son güncellemesinden sonra (Android 9 olduğu için) GCAM çalışmamaya başladı.

Oyla:

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Android 9'da işe yarıyor mu? Tam olarak hangi sürümlerde çalıştığına ilişkin bilgilendirme alabilir miyiz? Eu Beta'nın son güncellemesinden sonra (Android 9 olduğu için) GCAM çalışmamaya başladı.

Arkadaşlar mi not3 e hangi sürüm gcam kamerayı yüklediysem hiç biri hata vermiyor.hepsi süper çalışıyor.en ufak bi hata kapanma durma sorunu yaşamıyorum.belki 20 ye yakın gcam yükledim rsatgele hepside çalışıyor

Oyla:

Denzel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Savaş
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0

Arkadaşlar mi not3 e hangi sürüm gcam kamerayı yüklediysem hiç biri hata vermiyor.hepsi süper çalışıyor.en ufak bi hata kapanma durma sorunu yaşamıyorum.belki 20 ye yakın gcam yükledim rastgele hepside çalışıyor
hocam keşke bunun kurulumunu da anlatsaydınız nasıl yapıcaz hepsini kurucaz mı başka neler kurmak gerekiyor

Oyla:

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Mİ NOTE 3 ÜN kendi kamerası gcama elli basar helede potre çekimlerinde, hiç gerek yok gcama felan.

Oyla:
Üst Alt