Yardım Mi note 3 geri tuşu sorunu

mirhan loran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sduran
Cihazım
xiami note 3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, Mi Note 3 telefonumda bazen sağ ve soldaki dokunmatik tuşlar çalışmıyor . Ta ki yeniden başlatana kadar. yeniden başlatınca düzeliyor. Telefon alalı 3 ay filan oldu 3- 4 kez olmuştur. Bu sorunu yaşayan var mı? Düzeltilir mi?

Son düzenleme:

mirhan loran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sduran
Cihazım
xiami note 3
Konular
2
aynen koruyucuyla ilgisi yok. 4 ay oldu ekran koruyucu takmadım sorun devam etti. 2 haftadır ekran koruyucu taktım yine devam ediyor. çoğu kişide bu sorun devam ediyor korktuğum kronik bir hal olması. Yazılımla düzeltilebilecek bir seydir inş.

Oyla:

Yamanm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Aynı sorunu yaşıyorum parmak izi dışında hiç bir tuş çalışmıyor

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Sadece mi note 3 te karşılaşılan bir sorun değil. Nedeni nedir bilmiyorum ama arkadaşımın mi 5 indede olmuştu. Hard reset attım 2 aydır kullanıyor sorunu yok. Hard reset atmakta fayda var.

Oyla:

valerossi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gerekli
Cihazım
mi6
Konular
0
Evet arkadaşlar. Mi6 kullanıyorum yaklaşık 4 yıldır. Çok şükür bu zmaana kadar hiçbir problem yapamadım. Taki şu birkaç haftaya kadar. Telefonun alt tuşlarından sağ ve orta parmak izi tuşu atıyorum whatsupdayım bi anda çalışmaz oluyo. Ayarlara geliyorum orda çalışıyo. Herhangi bir programdan çıkmaya çalışıyorum orta tuş iptal oluyo. Geri gelmiyo.

ÇÖZÜM
- Bugün tüm yedekleri aldım sabah telefonu sıfırlıycam diye
- aklıma bir fikir geldi ve temayı değiştirmeyü düşündüm
- temayı değiştirince haftalardır beni kanser eden problem çözüldü.
- normalde yıllardır orjinal tema kullanıyorum. Hiç orjinal dışıda yüklemedim
- ama daha farklı bir tema uygulayınca benimki düzeldi
- umarım sizin işinizede yarar

Oyla:

valerossi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gerekli
Cihazım
mi6
Konular
0
Evet arkadaşlar. Mi6 kullanıyorum yaklaşık 4 yıldır. Çok şükür bu zmaana kadar hiçbir problem yapamadım. Taki şu birkaç haftaya kadar. Telefonun alt tuşlarından sağ ve orta parmak izi tuşu atıyorum whatsupdayım bi anda çalışmaz oluyo. Ayarlara geliyorum orda çalışıyo. Herhangi bir programdan çıkmaya çalışıyorum orta tuş iptal oluyo. Geri gelmiyo.

ÇÖZÜM
- Bugün tüm yedekleri aldım sabah telefonu sıfırlıycam diye
- aklıma bir fikir geldi ve temayı değiştirmeyü düşündüm
- temayı değiştirince haftalardır beni kanser eden problem çözüldü.
Arkadaşlar ilave olarak, akşamdan sabaha telefonu sorunsuz kullandım, sabah sarjım bitti ve telefonu sarja taktım telefon yine aynı duruma geldi, bu sefer hemen sarjdan çekip tema değiştirdim eski orj temaya döndüm yine çalışmadı, sonra en son temaya döndüm diğer yüklediğim yine çalışmadı, bu sefer yeni bir tema daha indirdim bu sefer yine düzeldi. şimdi sarj kablomu dışında koruma sarmışdım ben 0kontrol ettiğimde üzeri çatlamış yerler vardı soydum teller çıkdı. şimdi kabloyuda değiştirdim sarjda ve tema en son indirdiğim şekilde stabil çalışıyo son durum bu.

Ekli dosyalar

• adfd8f75-2c12-47be-b2dd-49b2134d5f41.jpg
    adfd8f75-2c12-47be-b2dd-49b2134d5f41.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 3
Oyla:
Üst Alt