Yardım Mi note 3 geri tuşu sorunu

mirhan loran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sduran
Cihazım
xiami note 3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, Mi Note 3 telefonumda bazen sağ ve soldaki dokunmatik tuşlar çalışmıyor . Ta ki yeniden başlatana kadar. yeniden başlatınca düzeliyor. Telefon alalı 3 ay filan oldu 3- 4 kez olmuştur. Bu sorunu yaşayan var mı? Düzeltilir mi?

Son düzenleme:

Umit078

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Mı note3
Konular
0
Merhaba, bende 1 aylık kullanıcıyı mı 2 sefer de ben yaşadım bu sorunu aklım gitti ilk olduğunda kapattım açtım düzeldi neyse ki. Neden oluyor acaba?
Merhaba arkadaşlar, Mi Note 3 telefonumda bazen sağ ve soldaki dokunmatik tuşlar çalışmıyor . Ta ki yeniden başlatana kadar. yeniden başlatınca düzeliyor. Telefon alalı 3 ay filan oldu 3- 4 kez olmuştur. Bu sorunu yaşayan var mı? Düzeltilir mi?

Oyla:

Evrenosbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
Hiç Telefon sürümünü güncellediniz mi ? şayet bende böyle birşey olmadı eğer Türkiye imei si varsa hard reset atmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

erturk82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türker
Cihazım
mi note 3
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
0
Merhaba ayni sorun bende de oldu gun icinde 2-3 kez oldu ve yeniden baslatmadan duzelmedi. 9.5.3 kararli surum kullaniyorum, araştırdığımda ekran koruyucunun sebep olacagini yazmislar ama bana gore yazilimsal bir sorun. Guncelleme Yapmadan once böyle bir sorun yasamamistim.

Oyla:

mirhan loran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sduran
Cihazım
xiami note 3
Konular
2
Hiç Telefon sürümünü güncellediniz mi ? şayet bende böyle birşey olmadı eğer Türkiye imei si varsa hard reset atmanızı tavsiye ederim.
Evet şu an 9.5.3 ancak güncelleme yapmadan önce de 1-2 kez bu sorunu yaşadım. Devam ederse hard reset deniyeceğim. Teşekkürler bilgi için.
[doublepost=1526541752,1526541545][/doublepost]
Merhaba ayni sorun bende de oldu gun icinde 2-3 kez oldu ve yeniden baslatmadan duzelmedi. 9.5.3 kararli surum kullaniyorum, araştırdığımda ekran koruyucunun sebep olacagini yazmislar ama bana gore yazilimsal bir sorun. Guncelleme Yapmadan once böyle bir sorun yasamamistim.
Ben daha ekran koruyucu takamadım desem facepalm~~o zaman ondan olması imkansız bu teori çürüdü gibi.:)

Yazılımsal gibi bence de 9.5.3 te bile sorun devam ediyor..İnşallah düzeltirler.
[doublepost=1526542151][/doublepost]bide miuı globalde biri bana demişti ki Bildirimler > Sırala > Tuşlar bakın orda tuşlar aktif mi değil mi diye. Aktifse aktifi kaldır demişti. benim ki ona rağmen aktif değildi. Sizde bu açık olabilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
.

Oyla:

erturk82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türker
Cihazım
mi note 3
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
0
Bende de aktif degil hocam, hic bir ayarini kurcalamadan kullandm. zaten ilk ay hic böyle bir sorunla karşılaşmadım dedigim gibi guncelleme yaptiktan sonra farkettm bu problemi , ayni gun 3 defa oldu kortktm tuş takımı bozuldu diye ama ac kapa yapinca duzeldi. Umarim bir ust surumde duzelir

Oyla:

Goztepe35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi No
Konular
0
Aynı sorun bende de var. Günde 1-2 defa aç kapa yapmak zorunda kalıyorum. Çözüm bulabilen var mı ?

Oyla:

anilyildirim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut. Çözüm bulabilen paylaşırsa çok makbule geçer

Oyla:

gunaygulce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
mi note 3
Meslek
Kaptan
Konular
0
Kardeşim aynı sorunu bende yaşadım. Cepport dan aldığım nano ekran koruyucuyu kullanıyordum. Telefonu sıfırlayıp yeniden kurdum sorun devam ediyordu koruyucuyu çıkardım problem gitti ikinci koruyucuyu tuşlara biraz daha bastırarak dikkatlice yapıştırdım şuan sıkıntı yok bide öyle kullanmaya devam edince bir süre sonra hiç çalışmıycak hale geliyor.

Oyla:

anilyildirim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Kardeşim aynı sorunu bende yaşadım. Cepport dan aldığım nano ekran koruyucuyu kullanıyordum. Telefonu sıfırlayıp yeniden kurdum sorun devam ediyordu koruyucuyu çıkardım problem gitti ikinci koruyucuyu tuşlara biraz daha bastırarak dikkatlice yapıştırdım şuan sıkıntı yok bide öyle kullanmaya devam edince bir süre sonra hiç çalışmıycak hale geliyor.

Ekran koruyucu ya da kılıf kullanmıyorum. Ona rağmen bu sorunu yaşıyorum.

Oyla:
Üst Alt