Yardım Mi note 3 Gcam yükleme//İlk kez root atmayı deneyeceğim.

Roxelanne

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.2.2 Global Stabil
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Note 3
Bootloader Kilidi
Açık
Mi note 3 // Android 8.1// MIUI 10.2.2 Global stabil kullanıyorum. Bu rom işlerine pek girmedim. Çok güzel bir rehber buldum bu sitede (EU rom geçmek için, sonra vazgeçtim)

Bu akşam bootloader kilidi açılıyor. Stabil'e Gcam kurmak mümkün mü? Sanırım önce telefona twrp kurup o uygulamadan Magisk yüklemem gerekiyor sonra Camera2api diye birşeyi o app'tan çalıştırmam.
Rehberlerin çoğunda ADB diye birşeyden bahsediliyor. Bazı videolarda ise Odin gördüm. Odin ile yapması bana daha basit geldi? Daha düzgün çalışır mı?

Biri detaylı bir anlatabilir mi adımları.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mi note 3 // Android 8.1// MIUI 10.2.2 Global stabil kullanıyorum. Bu rom işlerine pek girmedim. Çok güzel bir rehber buldum bu sitede (EU rom geçmek için, sonra vazgeçtim)

Bu akşam bootloader kilidi açılıyor. Stabil'e Gcam kurmak mümkün mü? Sanırım önce telefona twrp kurup o uygulamadan Magisk yüklemem gerekiyor sonra Camera2api diye birşeyi o app'tan çalıştırmam.
Rehberlerin çoğunda ADB diye birşeyden bahsediliyor. Bazı videolarda ise Odin gördüm. Odin ile yapması bana daha basit geldi? Daha düzgün çalışır mı?

Biri detaylı bir anlatabilir mi adımları.
Hayır Odin kullanamazsınız. Stable romda gcam kullanabilmek için ilk yazdığınız şekilde TWRP+Magisk+Camera api şeklinde ayarlayıp gcam apk kurmanız gerekli.

Oyla:
Üst Alt