Soru Mi note 3 beyaz noktalar

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba arkadaşlar, Mi 5s den sonra 24.03.2018 tarihinde almış olduğum 27 martta elime ulaşan mi note 3 cihazımdan gerek performans gerek pil gerek kamera herşeyden çok memnunum, ancak 2. gün farkettiğim birşey oldu ekranı cidden çok kaliteli renkler parlaklık falan (bende Sharp üretimi panel olan versiyon mevcut) ancak ekranın sağ alt bölümünde yaklaşık ekranın %15 lik bölümünde bir sürü beyaz küçük küçük noktalar mevcut ışık sızması gibi ancak sadece beyaz zeminli görüntülerin olduğu yerde çok dikkatli bakınca görünüyor. Bende biraz takıntılı olduğum için sürekli o kısma ister istemez dikkat ediyorum. Sizce böylesine farkedilmeyecek kadar küçük bir kusur için diğer herşeyin den memnun olduğum bir cihazı göndermeli miyim?

ozkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozkannn
Cihazım
mi note 3 64
Konular
4
bende migrostan 5 gün evvel aldım parmakizi okuyucunun solunda çok ufak bir ışık hüzmesi çıktığını farkettim fakat olur o kadar diyerek kafama takmıyorum

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
bende migrostan 5 gün evvel aldım parmakizi okuyucunun solunda çok ufak bir ışık hüzmesi çıktığını farkettim fakat olur o kadar diyerek kafama takmıyorum
Ben sürekli manyak gibi o bölgeye bakıp duruyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20180402_125808.png
    IMG_20180402_125808.png
    209,2 KB · Görüntüleme: 32
Oyla:
Üst Alt