Soru Mi Note 10 veCC9 Pro arasındaki BAND farklılıkları neden

hasdriver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hikmet
Cihazım
mi cc9 pro
Konular
1
Bütün donanım özellikleri aynı olmasına rağmen neden Mi Note 10 ve CC9 Pro arasındaki BAND farklılıkları var.?
mi note 10 band20 800MHz desteklerken cc9 da band20 desteği yok.
bunun nedeni nedir?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Bütün donanım özellikleri aynı olmasına rağmen neden Mi Note 10 ve CC9 Pro arasındaki BAND farklılıkları var.?
mi note 10 band20 800MHz desteklerken cc9 da band20 desteği yok.
bunun nedeni nedir?
band demek vergi demek vergi demek para demek :) telefon üreticileri de tüm bandları koymak ister ama bu bandlara para verdikleri için koymuyorlar ve sizin cc9 pro çin için üretilen bir cihaz mi note 10 tüm dünya için üretilen cihaz donanımsal olarak evet farklılık yok ama bölgeye göre üretim diyelim misal mi 9t ve k20 birisi çin digeri global aynı olay o cihazda da mevcut bu tür cihazlar bir çok model için geçerli

hasdriver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hikmet
Cihazım
mi cc9 pro
Konular
1
band demek vergi demek vergi demek para demek :) telefon üreticileri de tüm bandları koymak ister ama bu bandlara para verdikleri için koymuyorlar ve sizin cc9 pro çin için üretilen bir cihaz mi note 10 tüm dünya için üretilen cihaz donanımsal olarak evet farklılık yok ama bölgeye göre üretim diyelim misal mi 9t ve k20 birisi çin digeri global aynı olay o cihazda da mevcut bu tür cihazlar bir çok model için geçerli
qcn dosyasıyla alakası var mı? mi note 10 un qcn dosyasını yüklesek band20 gelir mi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
qcn dosyasıyla alakası var mı? mi note 10 un qcn dosyasını yüklesek band20 gelir mi
Hayır. Band 20 donanımsal olarak bulunması gereken bileşenlerden bri, yazılımsal olarak çözemezsiniz.

Üst Alt