Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Bana link atarsan eğer zevkle incelerim. Mi 10 T Pro aldım geçenlerde Note 10 cihazı kobay olarak kullanıyorum da biraz :)
atıyım hocam iste yeterki :)
birde nasıl mi 10 t pro ips ekran olması teredtütde bırakıyor beni yoksa benimde aklımda idi değişmek :) kameralar aynı hatta dxomarkta note 10 un az daha yüksek puanı ama işlemci çok çekiyor beni :)

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
atıyım hocam iste yeterki :)
birde nasıl mi 10 t pro ips ekran olması teredtütde bırakıyor beni yoksa benimde aklımda idi değişmek :) kameralar aynı hatta dxomarkta note 10 un az daha yüksek puanı ama işlemci çok çekiyor beni :)

Şöyle bir kıyaslama yaparsam yanlış olmaz sanırım, Note 10 bir Ferrari ise, Mi 10T Pro bu Ferrari' nin motoru. Gerçekten anlatıldığı gibi. Kamera konusu biraz çelişkili, ama kamera modları ve işleme hızı arasında ciddi farklar var. Değişmeyi düşüyorsan pişman olmayacağın kesin.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Şöyle bir kıyaslama yaparsam yanlış olmaz sanırım, Note 10 bir Ferrari ise, Mi 10T Pro bu Ferrari' nin motoru. Gerçekten anlatıldığı gibi. Kamera konusu biraz çelişkili, ama kamera modları ve işleme hızı arasında ciddi farklar var. Değişmeyi düşüyorsan pişman olmayacağın kesin.
ekran peki hocam bu konudaki yorumunu merak ediyorum

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
ekran peki hocam bu konudaki yorumunu merak ediyorum

Ekran ile ilgili çok yorum okumuştum, memnun olan da vardı mutsuz olan da. Ancak alıp Note 10 ile aynı anda kullanmaya başlayınca aradaki farkı hissettim. Ekran çok güzel üstadım çok güzel. Mesela Note 10 da aynı oyunu açıp aynı anda oynamaya başladığında detaylar seni içine çekiyor. Resimler daha bir güzel, daha bir canlı. Pc de görüntülemede 108 mp aynı kalite neredeyse, ama cihazda aynı resme bakınca sanki gerçek gözle bakıyor gibisin. Bunun piksel dağılımı ile ilgisi olabilir. Okuduğum kadarı ile piksel dağılımı Mi 10 da daha fazlaymış, bu da resimleri, videoları daha bir canlı göstermeyi sağlıyor sanırım. Ekran yenileme hızını da buna katarsan bu işlemci ile mükemmel bir uyumda çalıştığını söyleyebilirim. Pil performansı Note 10 dan pek farklı değil, ama bunun benim cihazı elimden düşürmediğimden kaynaklanıyor da olabilir.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Ekran ile ilgili çok yorum okumuştum, memnun olan da vardı mutsuz olan da. Ancak alıp Note 10 ile aynı anda kullanmaya başlayınca aradaki farkı hissettim. Ekran çok güzel üstadım çok güzel. Mesela Note 10 da aynı oyunu açıp aynı anda oynamaya başladığında detaylar seni içine çekiyor. Resimler daha bir güzel, daha bir canlı. Pc de görüntülemede 108 mp aynı kalite neredeyse, ama cihazda aynı resme bakınca sanki gerçek gözle bakıyor gibisin. Bunun piksel dağılımı ile ilgisi olabilir. Okuduğum kadarı ile piksel dağılımı Mi 10 da daha fazlaymış, bu da resimleri, videoları daha bir canlı göstermeyi sağlıyor sanırım. Ekran yenileme hızını da buna katarsan bu işlemci ile mükemmel bir uyumda çalıştığını söyleyebilirim. Pil performansı Note 10 dan pek farklı değil, ama bunun benim cihazı elimden düşürmediğimden kaynaklanıyor da olabilir.
teşekkür ederim hocam değerli deneyim ve yorumların için.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Google Cam apk yı kurdum ama pek memnun olmadım. Çok işim yok kamerayla ama yine de iyi olsa keşke.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra