Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

nuhababa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuh Mehmet
Cihazım
Mi5S
Konular
3
İyi günler. 12.0.2 stabil eu'dan güncelleme yolu ile 12.5.2.0'a geçtim. 12.5.2.0 biraz kasıyordu. Youtube musicte müzik dinledikten sonra bildirimler kısmındaki müzik bildirimi telefonu yeniden başlatmazsan gitmiyordu. Bazen aşırı kasma donma yapıyordu ana ekrandayken falan. Önceki sürümde telefonumda youtube ve youtube vanced vardı. Güncelleme yapınca youtube kaldırılmış, youtube vanced de yok olmuş. Tekrar vanced apk yükleme çalıştığımda uygulama zaten var diyor ve imzalar çakışıyor diye yükletmiyor. Silemiyorsunuz da çünkü öyle bir uygulama telefonda gözükmüyor. Youtube vanced kullanıcısı iseniz güncelleme yapmadan önce vancedi silmeniz belki işinize yarar. Bugün 12.5.4.0'a güncelledim donma sorunlarını biraz çözmüşler gibi. Youtube music bildirim problemi hallolmuş. Youtube vancedi hala çözemedim. 12.0.2 deyken volte kullanıyordum bu sürümde de volte kendi kendine aktif şuan. Vowifi kullanmıyordum bilmiyorum ama ayarlardan konuşmak için wlan seçebiliyorum.

omer__44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
4
İyi günler. 12.0.2 stabil eu'dan güncelleme yolu ile 12.5.2.0'a geçtim. 12.5.2.0 biraz kasıyordu. Youtube musicte müzik dinledikten sonra bildirimler kısmındaki müzik bildirimi telefonu yeniden başlatmazsan gitmiyordu. Bazen aşırı kasma donma yapıyordu ana ekrandayken falan. Önceki sürümde telefonumda youtube ve youtube vanced vardı. Güncelleme yapınca youtube kaldırılmış, youtube vanced de yok olmuş. Tekrar vanced apk yükleme çalıştığımda uygulama zaten var diyor ve imzalar çakışıyor diye yükletmiyor. Silemiyorsunuz da çünkü öyle bir uygulama telefonda gözükmüyor. Youtube vanced kullanıcısı iseniz güncelleme yapmadan önce vancedi silmeniz belki işinize yarar. Bugün 12.5.4.0'a güncelledim donma sorunlarını biraz çözmüşler gibi. Youtube music bildirim problemi hallolmuş. Youtube vancedi hala çözemedim. 12.0.2 deyken volte kullanıyordum bu sürümde de volte kendi kendine aktif şuan. Vowifi kullanmıyordum bilmiyorum ama ayarlardan konuşmak için wlan seçebiliyorum.
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için VoWifi için 12.0.2'de var wlan kullanarak çağrı yapın seçeneği aktif olduğu halde çalışmıyor.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
stabil 12.5.4.0 yukleyen arkadaslar memnun mu durum nedir?

Mhamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mhamza
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
3
temiz kurulum yaparak yükledim 12.5.2.0'dan geçtim. Pil çok iyi geceden sabaha 2 düşmüştü. Yaklaşık 8 saatte. Kamera daha iyi gibi geldi ama anlamak pek de mümkün değil. Tavsiye ederim herhangi takılma kasma donma sorunu yaşamadım. Güzel rom.(VoLTE VoWifi çalışıyor.) Widevine L1 sertifikası da var.)

Son düzenleme:

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
ben yükledim memnun kalmadım. batarya konusu iyiydi belkide ama global endonezya gibi hızlı çalışmıyor telefon. benim telefona en iyi gelen rom, global endonezya rom oldu.

Edit : Uygulamalar hep gecikmeli açılıyor bende , eu da da oneosta da , özellikle chrome resmen 3 -4 saniye beklediğim oluyor açılması için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben yükledim memnun kalmadım. batarya konusu iyiydi belkide ama global endonezya gibi hızlı çalışmıyor telefon. benim telefona en iyi gelen rom, global endonezya rom oldu.

Edit : Uygulamalar hep gecikmeli açılıyor bende , eu da da oneosta da , özellikle chrome resmen 3 -4 saniye beklediğim oluyor açılması için. Endonezya da öyle bi sıkıntı yok ama ondada başka sıkıntılar var :D

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Yok 22.7.28 görünüyor yükledigim halde
Aynen bende de aynı şekilde muhtemelen yanlış bişey olduğu için düzeltip aynı sürümü tekrar yayınladılar demek istiyorum. İndirip tekrar yüklemeniz gerekiyor.

Üst Alt