Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Eu beta kullanıyordum arada takılmalar olsa da performans iyi gibiydi, ama son 21.3.3 güncellemesinden sonra donma, arayüzde kasma vs olduğundan bu akşam itibariyle eu stabil 12.1.5 e geçtim şimdilik memnunum, arayüz daha akıcı oldu, inşallah memnun kalırım stabil sürümden devam ederim gibi görünüyor şimdilik
Bende bugün Mustafa hocamın desteğiyle kurdum aynı sürümü şuanlık sıkıntı yok gibi kendisine tekrardan buradanda teşekkür etmek isterim

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Yok hocam global endenozya eu stabil android 10 bugünde bunu kurdum

4kado

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Son stable güncellemesinde kasma sorunu yaşamayan var mı? Soruyu tersten sormak daha mantıklı olur diye düşündüm. :)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Son stable güncellemesinde kasma sorunu yaşamayan var mı? Soruyu tersten sormak daha mantıklı olur diye düşündüm. :)

Yaklaşık 4 gün oldu kuralı. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben. Takılma, kasılma, kamera odaklanma. Batarya performansı olarak da idare eder şimdilik. Anneme verdim canını oku dedim, tüm gün telefondan film izleyip duruyor. Çok yoğun kullanımda tüm günü çok rahat çıkartıyor. Bu arada bir detay vermek istiyorum, twrp üzerinden kurduğumda kasılma sorunu yaşadım, hatta boot da bile kaldı. Orange fox ile kurulum yapınca tüm sorunlar ortadan kalktı. Eğer bu tarz takılma sorunları yaşıyorsanız bir de bu yolu deneyin. Nedendir bilemiyorum ancak bendeki bu cihaz recovery mod seçiyor.

4kado

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yaklaşık 4 gün oldu kuralı. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben. Takılma, kasılma, kamera odaklanma. Batarya performansı olarak da idare eder şimdilik. Anneme verdim canını oku dedim, tüm gün telefondan film izleyip duruyor. Çok yoğun kullanımda tüm günü çok rahat çıkartıyor. Bu arada bir detay vermek istiyorum, twrp üzerinden kurduğumda kasılma sorunu yaşadım, hatta boot da bile kaldı. Orange fox ile kurulum yapınca tüm sorunlar ortadan kalktı. Eğer bu tarz takılma sorunları yaşıyorsanız bir de bu yolu deneyin. Nedendir bilemiyorum ancak bendeki bu cihaz recovery mod seçiyor.
Cevabınız için teşekkür ederim. Twrp kaynaklı mı bilmiyorum ama ayarlar vd. uygulamaları açarken sık sık takılıyor. Orangefox ile kurulum sıralamanız twrp ile aynı mı? Yani format data/yes ve sonrasında direkt install şeklinde mi?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cevabınız için teşekkür ederim. Twrp kaynaklı mı bilmiyorum ama ayarlar vd. uygulamaları açarken sık sık takılıyor. Orangefox ile kurulum sıralamanız twrp ile aynı mı? Yani format data/yes ve sonrasında direkt install şeklinde mi?
Merhaba. Evet kurulum detayları ve sıralama aynı.

hamzahakyol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk Hamza
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
2
21.3.10 bağlantısını göremedim. Yayınlandı mı? 21.3.3 berbat olduğu için biran önce yeni güncellemeye geçmek istiyorum da..

EDİT: bi de sormak istediğim bişey var bilgisi olan var mı bilmiyorum. Örneğin; 21.3.3 haftalık güncelleme çok kötü çıktı, 21.2.25 yani bir önceki yayınlananı indirip aynı şekilde yeniden oraya dönebilir miyim? yani hiç bir veri kaybetmeden downgrade yapabiliyor muyum önceki versiyona. Bilgisi olan var mı?

Üst Alt