Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Selam arkadaşlar.

20.11.18 de durumlar nasıl? Ciddi problemler var mı? Örneğin 108mpx fotoğraf çekimi yapılabiliyor mu?

yakuphitget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10 t pro
Konular
3
OrangeFox veya TWRP kurmak istediğim zaman minimal adb and fastboot üzerinden son işlem olan fastboot boot recovery.img yaptığım zaman telefon kapanıyor ve açılmıyor elle açtığım zaman ise twrp veya OrangeFox kurulmamış oluyor çözümü bilen varmı

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
OrangeFox veya TWRP kurmak istediğim zaman minimal adb and fastboot üzerinden son işlem olan fastboot boot recovery.img yaptığım zaman telefon kapanıyor ve açılmıyor elle açtığım zaman ise twrp veya OrangeFox kurulmamış oluyor çözümü bilen varmı

Mi tool programı ile deneyin bence. Uyumlu olanı kendisi otomatik yükler. 11 sürüm yeni olduğu için onda işe yarar mı bilemiyorum ama 9 ve 10 sürümlerde sorunsuz çalışıyor program.

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Cmd kodunu yanlış giriyorsun sanırım

fastboot flash recovery recovery.img

Kod bu, bunu yazdıktan sonra boot recovery demene gerek yok fastboot restart idi sanırım, yaz bunu ses açmaya basılı tut recovery açılır.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Hocam kamera verilerini sıfırlamayı denedin mi ?
hocam miui12de o özellikler ayrı ekranlar daymış Ben aynı ekranda Makro geniş açı normal kamera 2 kat ve 5 kat yaklaştırma aynı ekranda kullanmak istiyorum Çok pratik Öyle sırf bunun için mi 11'e stabil yazılıma geri döndüm zaten iyi 11 stabin de Android 10 tabanlı ymış 12 gibi

yakuphitget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10 t pro
Konular
3
Cmd kodunu yanlış giriyorsun sanırım

fastboot flash recovery recovery.img

Kod bu, bunu yazdıktan sonra boot recovery demene gerek yok fastboot restart idi sanırım, yaz bunu ses açmaya basılı tut recovery açılır.

tek tıkla twrp kurup orangefox kurdum betayı kurdum ama beta aşırı kötü kesinlikle kimsenin yüklemesini tavsiye etmem telefon durduk yere ısınıyor en basit uygulamalarda oyun oynarcasına ısınıyor haberiniz olsun yakın zamanda zaten global gelecek beklemek en iyisi

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
tek tıkla twrp kurup orangefox kurdum betayı kurdum ama beta aşırı kötü kesinlikle kimsenin yüklemesini tavsiye etmem telefon durduk yere ısınıyor en basit uygulamalarda oyun oynarcasına ısınıyor haberiniz olsun yakın zamanda zaten global gelecek beklemek en iyisi
hangi sürümü kurdun hocam ?

yakuphitget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10 t pro
Konular
3
Cumadan beri aynı sürüm yüklü bir ısınma yada farklı sorun ile karşılaşmadım.
Facebook ta gezerken ısınmalar oldu şarj konusunda da eskisinden daha kötüydü bilmiyorum bende sanırım böyle oldu tek başka birine daha sordum sıkıntı yok dedi bende

Üst Alt