MIUI 13 Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Global Rom v13.0.2.0 (Stabil Beta)

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Fastboot modda yeniden twrp atıp, komple temizleme yaparak romu kurun. Yani 4 wipe + Format data.

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
abi twrp de kuramıyorum :( kablo ıle pc ye bagladıgımda pc görmüyor :( :( :(
rom bozuktu buyuk ıhtımal cunku klasorler garıp garıp gorunuyordu yazılar acayıptı şarjın bıtmesını beklıycem ınsallah bıtınce twrp ye girebilirim

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
rom bozuktu buyuk ıhtımal cunku klasorler garıp garıp gorunuyordu yazılar acayıptı şarjın bıtmesını beklıycem ınsallah bıtınce twrp ye girebilirim
Pc üzerindenki aygıt yönetici kısmından cihaza ait tüm driverları kaldırın, LİNKTEN driverları indirin, yükleyin ve pc yi yeniden başlatın. Cihazı fastboot modunda farklı bir port üzerinden pc' ye bağlayın, aşağıdaki programı açın, alttan fastboot olanı seçin ve adımları izleyin. Bu program çoğu kez benim cihazın hayatını kurtarmıştı.

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Pc üzerindenki aygıt yönetici kısmından cihaza ait tüm driverları kaldırın, LİNKTEN driverları indirin, yükleyin ve pc yi yeniden başlatın. Cihazı fastboot modunda farklı bir port üzerinden pc' ye bağlayın, aşağıdaki programı açın, alttan fastboot olanı seçin ve adımları izleyin. Bu program çoğu kez benim cihazın hayatını kurtarmıştı.
Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım konuya cevap yazdım abi rica etsem inceleyebilirmiisn dediğin herşeyi yaptım telefon brick olmus benım fastboot tan cıkamıyorum

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
cihaz brick olmamış
rom içindeki Compatibility.zip dosyayı silin twrp ile yeni kurulum yapın
ah brom ah sen benı benden aldın dedıgınıen basta yaptım zaten klasor yazıları çinçe oldu twrp kuramadım fastboot olmadı cmd den attı arkadas baglanıp emegı neyse odedım 2 gundur fastboottan cıkımadı tel deneemdıgım program kalmamıstı

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
ah brom ah sen benı benden aldın dedıgınıen basta yaptım zaten klasor yazıları çinçe oldu twrp kuramadım fastboot olmadı cmd den attı arkadas baglanıp emegı neyse odedım 2 gundur fastboottan cıkımadı tel deneemdıgım program kalmamıstı
ustadım
ilk yüklerken bende sürekli hata alıyordum bir türlü kuramamış iyice gıcık olmuştum
tam vazgeçecekken bi arkadaş Compatibility.zip dosyasını silip üyle yükleyin yazmış
bu uyarıyı görünce o dosyayı silip tekrar twrp ile yükledim sorunsuz ve sıkıntısız
sonra kullanmaya başladım baktım ki cillop gibi rom ooohh misss :) :)

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
ustadım
ilk yüklerken bende sürekli hata alıyordum bir türlü kuramamış iyice gıcık olmuştum
tam vazgeçecekken bi arkadaş Compatibility.zip dosyasını silip üyle yükleyin yazmış
bu uyarıyı görünce o dosyayı silip tekrar twrp ile yükledim sorunsuz ve sıkıntısız
sonra kullanmaya başladım baktım ki cillop gibi rom ooohh misss :) :)
hevesım kırıldı kanka :) cok heveslıydım cipherOs 4.0 ü beklıcem artık

Üst Alt