Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Endonezya Kararlı Rom MIUI V13.0.2.0.RFDIDXM

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Selamlar. Mi Note 10 MIUI 13.0.2 Recovery rom indirme adresi aşağıdadır. 2 gündür kullanıyorum. Gayet akıcı geldi bana. Diğer konularda çok fazla yorum yapamayacağım. İsteyen arkadaşlar buradan indirebilirler.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Selamlar. Mi Note 10 MIUI 13.0.2 Recovery rom indirme adresi aşağıdadır. 2 gündür kullanıyorum. Gayet akıcı geldi bana. Diğer konularda çok fazla yorum yapamayacağım. İsteyen arkadaşlar buradan indirebilirler.

Merhaba,
Changelog da güvenlik yükseltmesi dışında bir değişiklik var mı? Baktınız mı hiç acaba?

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Merhaba,
Changelog da güvenlik yükseltmesi dışında bir değişiklik var mı? Baktınız mı hiç acaba?
Yeni süper duvar kağıtları, uygulamalar telefon, saat, hava durumu, zihin haritası ve güvenlik yaması görünüyor. Eğer doğru bakabildimse :)

agitabe47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
agit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
şarjı nasıl gidiyor peki

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Eskisi ile aynı. Yoğun kullanımım yok, sosyal medya kullanmıyorum. Günlük %50 pil tüketimi var. 2 gün şarjı gidiyor.

nuhababa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuh Mehmet
Cihazım
Mi5S
Konular
3
Eskisi ile aynı. Yoğun kullanımım yok, sosyal medya kullanmıyorum. Günlük %50 pil tüketimi var. 2 gün şarjı gidiyor.
Hala enonezya rom mu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Eu dan geçeceğim de daha akıcı bir rom arıyorum.

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Hala enonezya rom mu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Eu dan geçeceğim de daha akıcı bir rom arıyorum.
Selamlar. Evet Endonezya rom kullanıyorum. Açıkçası telefon ile iletişim dışında çok fazla bir işim olmadığı bana yetiyor. Stabil, hızlı, bataryası 2 gün gidiyor. Sizin kullanımınız için belki farklı değerler verebilir. Onun için en güzeli kendinizin deneyimlemesi olacaktır.

Demenee12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 9
Konular
17
Sta

Atable​

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stablemi bu beta mı

Üst Alt