Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Avrupa (EEA) Kararlı v11.1.1.0 QFDEUXM İndirme Bağlantısı

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Avrupa (EEA) Kararlı v11.1.1.0 QFDEUXM

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

Alper99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
5
Şükür sonunda bunu bekliyordum.Geri çekilen 11.0.17 sürümeydim kafayı kırmama az kalmıştı.Kamera tüm modlarda uzak objelerde bulanık gösteriyordu yakında sıkıntı yok 2 metre üzeri çekimler netleme odak sorunu yaşıyordum.Sürümle ilgili olduğunu düşünüyorum umarım öyledir.Ota ile geldi şuan indirmeye başladım umarım kamera düzelir.

Alper99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
5
Hocam ota olarak geldi kurdum ancak yine kamaranın her modunda ciddi bir bulanıklık mevcut.Cihaz 2 haftalık zoom yapınca odaklıyor 2xden sonra ama normal çekimde 2 metre uzaktaki çektiğimiz kişi belli olmayacak şekilde bulanıklık mevcut nasıl çözebiliriz?

Eziyet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
IT Engineer
Konular
4
Bugun Yurt Dışı Telefonumun Bootloaderi Acıldı ve İmei Tamiri Yapıldı.
Telefonda Şuanda Güncellemeyi Cekiyor. Telefonda TWRP kurulu ve Magisk'te Var. 2.6Giga Dosya yı Eskisi Gibi Güncelleme Yaparsa Sorun Yaşatırmı.

Alper99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
5
Telefonda Şuanda Güncellemeyi Cekiyor. Telefonda TWRP kurulu ve Magisk'te Var. 2.6Giga Dosya yı Eskisi Gibi Güncelleme Yaparsa Sorun Yaşatırmı.
Ota ile güncellemede imei gitmiyor.Defalarca güncellendi.Cihazı sıfırlamak içinde twrp kullanabilirsiniz onuda denedim imei yine uçması.

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Twrp kurulu ise ayarlardan güncelleme yapsan bile çoğu cihazda kurmaz hata verir sen kurabildin mi?

demir_bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
mi note 10
Konular
0
merhaba hocam. bu forumda ilk mesajım, telefonumu 10 gün önce aldım. Mi Note 10 128 GB olan modeli. cihaza henüz imei kayıt yaptırmadım 4 ay sürem var. öncesinde hem xiaomi cihazlar olsun hemde teknik bir kaç sorum olacak.

1- yüklü yazılım MIUI Global 11.0.16 Kararlı 11.0.16.0 (PFDEUXM), Android 9

bu linke göre Rom EEA diye geçiyor yani telefonda yüklü rom global EU doğru mudur?

2- Bootloader kilidini açıp telefonun efs ve qcn yedeğini almak istiyorum ileride olabilecek problemlere karşı. bu konuda tavsiyeleriniz neler backup yapmalı mıyım yoksa gerek yok mu ?

3- diyelim ki bootloader açtım backup vs. işim bitti. tekrar booloader kilitledim sorun olur mu? HTC de sorun olmuyordu Xiaomi hakkında bilgim yok sormak istedim. bunu şu amaçla sordum bootloader kilidi açılınca telefon tamamen kapalı konumda şarj olurken uyarı yazısı çıkıyor mu bilmiyorum.

2-imei kayıt sonrası telefon menüsünden yapılan sıfırlama işlemlerinde imei problemi olduğunu okumuştum bir yerlerde. miflash ile rom yüklenmesini öneriyorlar. miFlash ile twrp içerisinden yapılan yüklemenin birbirinden farkı var mıdır?

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
merhaba hocam. bu forumda ilk mesajım, telefonumu 10 gün önce aldım. Mi Note 10 128 GB olan modeli. cihaza henüz imei kayıt yaptırmadım 4 ay sürem var. öncesinde hem xiaomi cihazlar olsun hemde teknik bir kaç sorum olacak.

bu linke göre Rom EEA diye geçiyor yani telefonda yüklü rom global EU doğru mudur?

2- Bootloader kilidini açıp telefonun efs ve qcn yedeğini almak istiyorum ileride olabilecek problemlere karşı. bu konuda tavsiyeleriniz neler backup yapmalı mıyım yoksa gerek yok mu ?

3- diyelim ki bootloader açtım backup vs. işim bitti. tekrar booloader kilitledim sorun olur mu? HTC de sorun olmuyordu Xiaomi hakkında bilgim yok sormak istedim. bunu şu amaçla sordum bootloader kilidi açılınca telefon tamamen kapalı konumda şarj olurken uyarı yazısı çıkıyor mu bilmiyorum.

2-imei kayıt sonrası telefon menüsünden yapılan sıfırlama işlemlerinde imei problemi olduğunu okumuştum bir yerlerde. miflash ile rom yüklenmesini öneriyorlar. miFlash ile twrp içerisinden yapılan yüklemenin birbirinden farkı var mıdır?
EEA rom global romdan farklı. Avrupa birliği için özelleştirmeler içeren bir romdur. Global den görsel olarak fark olmasa da içerikte lisans vs farklılıkları vardır.

2- ben backup kullanmıyorum şahsen ama alsam twrp recovery yükleyip twrp üzerinden yedek alırdım. Ama madem 4 ay sonra imei repair yapılacak o zaman zaten twrp yüklenecek. O zaman yedek alırsınız.

3- Kilidi açma amacınız yedek almak ise bir sorun olduğunda tekrar yedeği yüklemek için yine kilit açmanız gerekecek. Bence kilidi açın ve öyle kalsın kapatmayın.

4- Bu konu birebir yaşadığım bir şey değil çünkü yerli kayıtlı tlf almaya dikkat ediyorum. Ama okuduklarımdan bildiğim kadarıyla imei repair sadece mi flash ile yükleme yaptığında siliniyor. Twrp üzerinde yapılan sıfırlama ve yüklemelerde imei silinmiyor. Bu konuyu daha tecrübeli kişilerden doğrulayın yanlış biliyor olabilirim.

Telefonunuz hayırlı olsun güle güle kullanın.

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Beklediğim güncelleme geldi sonunda :) Android 10 ile 0'dan 100'e şarj sürem düzeldi. Android 9 ile 110-120 dk da full dolarken şu an tam 68dk'da telefonu tam doldurdu;)

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9

1- Evet.

2- Bir çok kişi öneriyor.

3- Açtın madem kapatmanın bi anlamı yok bana göre, zaten işlem yapılmış cihaz olacak açık kalması daha iyi root, rom işlemleri için (sırf bu yüzden HTC U11 cihazım aylarca yattı, açık kalması bence daha iyi).

4- Cihaz ayarlarından fabrika ayarlarına kesinlikle döndürümemek gerekiyor, TWRP ile format ve ya Mi Flash Tool ile tam yükleme.

Hayırlı olsun.

Üst Alt