Sohbet Mi Note 10 Lite

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Evet dediğiniz fiyata imkansız vergileri eklediğiniz zaman 4700 yakın para yapar 2000 tl nerdeyse vergisi var
Hocam iyi güzel de normali kata kata satan evofoneda bile 5000 lira zaten liteın o fiyata evofoneda satılması çok saçma olur

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Merhaba herkese. Geçtiğimiz aralık ayında tanıtılan note 10 modelinin bir hafta önce lite olan versiyonu tanıtıldı ve özellikler olarak vs çok hoşuma gitti. Mayıs ortası gibi Avrupa'ya geleceği söylendi lansmanda. Benim ise size sorum şudur bu telefonun Avrupa fiyatı 350 euro. Sizce kaç lira bandında Türkiye'de satış sunulur ?
Not: Normal Note 10 550 euro fiyattan satışa çıkmıştı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Vergiler yüzünden Fiyatı 3500 tlden başlar hocam telefon çok güzel özellikleri efsane benim beğenmedim tarafı Arka kapak renkleri daha güzel olabilirdi ve Çentiği artık kaldırmaları gerekiyordu bunun dışında alınabilicek bir telefon
Eğer Türkiyeye Mi 10 Yout edition gelmesse Mi Note 10 lite alırım Mi Note 10a göre daha ince bir telefon daha şık bir telefon bence

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Vergiler yüzünden Fiyatı 3500 tlden başlar hocam telefon çok güzel özellikleri efsane benim beğenmedim tarafı Arka kapak renkleri daha güzel olabilirdi ve Çentiği artık kaldırmaları gerekiyordu bunun dışında alınabilicek bir telefon
Eğer Türkiyeye Mi 10 Yout edition gelmesse Mi Note 10 lite alırım Mi Note 10a göre daha ince bir telefon daha şık bir telefon bence
Hocam onun ekranı eğimli olmadığı için dümdüz damla çentikli olması benim gözüme biraz vasat gelmişti. Ama bunun daha şık durduğunu söyleyebilirim. Onun dışında kamera tasarımı olarak da beğendim note 10 lite'ı umarım sizin dediğiniz gibi 3500 bandında başlar hocam

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Hocam onun ekranı eğimli olmadığı için dümdüz damla çentikli olması benim gözüme biraz vasat gelmişti. Ama bunun daha şık durduğunu söyleyebilirim. Onun dışında kamera tasarımı olarak da beğendim note 10 lite'ı umarım sizin dediğiniz gibi 3500 bandında başlar hocam
Vergilerle çok olmassa başlar hocam Note 10 lite daha şık bir telefon

Üst Alt