Yardım Mi note 10 lite yakınlık sensörü sorunu

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Arkadaşlar kolay gelsin. Mi note 10 lite cihaz aldım ama yakınlık sensörü kafasına göre çalışıyor. Bunun bir çözümü varmı. Bazen ekran kapanıyor bazen kapanmıyor. O çekirdek sürümünede girdim ekranı kapatınca 5 olan rakam 0 oluyor ama sağlıklı çalışmıyor.

Mess

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mess
Cihazım
iPhone8Plus
Konular
0
global stabil 11.0.1 deysen güncelleme geldi 11.0.2 onu yüklemeni tavsiye ederim biraz önce yükledim ve bahaettiğin sorunu çözmüşler

Merhaba, dün 11.0.4 sürümü geldi. Sizin bahsettiğiniz sürüm farklı bir sürüm mü?

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Merhaba, dün 11.0.4 sürümü geldi. Sizin bahsettiğiniz sürüm farklı bir sürüm mü?
evet 11.0.2 üstüne 11.0.4 geldi ama 11.0.4 te bende parmak izi aşırı yavaşladı 3-4 saniyede anca okuyor

Oyla:

Mess

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mess
Cihazım
iPhone8Plus
Konular
0
Bende öyle bir sorun yok . Yalnız sensör sorunu yaşıyorum. Kılıfsız kullanımda Google Arama ile sıkıntı yok fakat kılıfla ekran arama esnasında açılmıyor veya bazen kapanmıyor vs.. Hindistan romu yüklemek istiyorum ama rom dosyasını bulamadım.. sizin bilginiz var mı acaba?

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Bende öyle bir sorun yok . Yalnız sensör sorunu yaşıyorum. Kılıfsız kullanımda Google Arama ile sıkıntı yok fakat kılıfla ekran arama esnasında açılmıyor veya bazen kapanmıyor vs.. Hindistan romu yüklemek istiyorum ama rom dosyasını bulamadım.. sizin bilginiz var mı acaba?
maalesef

Oyla:

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bu sorunlar neye göre cıkıyor.bende herhangi bir sorun çıkmadı benımkı de
evet 11.0.2 üstüne 11.0.4 geldi ama 11.0.4 te bende parmak izi aşırı yavaşladı 3-4 saniyede anca okuyor
Hocam 11.0.2.0 gelmeden direk 11.0.4.0 geldi nasıl olabilir bilginiz var mı?

Oyla:

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam ben arkadaşın verdiği linkten yüklemiştim 11.0.2 sürümünü. Atodan banada gelmemişti. Şimdi atodan 11.0.4 sürümü geldi onu yükledim. Ben parmaklarım çalıştığım iş nedeniyle kirlendiği için parmak izi tarayıcıyı kullanmıyorum.
Şimdi parmak izi tanıtıp denedim öyle bir yavaşlık olmadı bende. xiaominin herzamanki hızında açıyor. Bundan önceki telim mi 9t idi oda aynı hızda açıyor .

Oyla:

sariarslan_38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Mi note 10 lite yakınlık sensörü hatası bende de malesef var 11.0.4 sürümü yüklü. düzgün telefon görüşmesi yapamıyorum yüzüme değdiğinde menüleri filan açıyor başkasını arıyor vb. bir sürü sıkıntı. alalı 3 gün oldu telefondan tiksindim yemin ederim. ilk mi telefonum ve tamamen hayal kırıklığı.

Oyla:

gbksthrn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Bende yeni aldım telefonu 11.0.4 sürümünü yükledim düzelir diye ama değişen bir şey olmadı. Hala telefon görüşmelerinde menülerde geziyor. Her insanın günlük hayatında yapabileceği gibi eli doluyken telefonu omuzla tutarak konuşma yapılması imkansız gibi. Telefon yatık konuma yaklaştığı anda ekran aktif oluyor. Gerçekten bu parada bir telefon için bukadar basit olan birşeyin çözümü yok mu. O kadar sinir etti ki telefonu iade etmek için talep oluşturdum. Telefona olan tüm sempatim gitti.

Oyla:
Üst Alt