Rom Mİ Note 10 Lite Xiaomi.EU V11.0.8.0.QFNMIXM Stabil Rom (Video)

tkilic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
m5
Konular
0
İmei işlemi oldu ise yanlış işlemden dolayı çekim sorunu olabilir.

Wifi için rehber konuyu inceleyin...

bu modemi telefona uydurmak gibi bir çözüm aynı yerde mi 9t çatır çatır çalışırken bunun çalışmaması enteresan bu şekilde bir durum varken modeme ayar çekmek mantıksız aynı zamanda telefonun çekim problemi var ve nfc kafasına göre takılıyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bu modemi telefona uydurmak gibi bir çözüm aynı yerde mi 9t çatır çatır çalışırken bunun çalışmaması enteresan bu şekilde bir durum varken modeme ayar çekmek mantıksız aynı zamanda telefonun çekim problemi var ve nfc kafasına göre takılıyor.

Verdiğim linkte sadece modem ile ilgili bir ayar yok... BL açıksa farklı rom yükleyip deneyin...

tkilic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
m5
Konular
0
Verdiğim linkte sadece modem ile ilgili bir ayar yok... BL açıksa farklı rom yükleyip deneyin...
açık bir sürü rom denedim hep aynı hata. mi 9t nin full çektiği yerlerde video açamıyorum bu cihazla bağlantı sorunu yaşıyor lite modellerinde sorun var sanırım mi 8 lite da aynı idi almakta hata ettim poco x3 yada mi 9 t alayım en iyisi bununla uğraşılmaz bu adam olmaz band problemi yaşıyor cihaz alırken bakmadım ama şimdi baktım da bandlarda sorun var sanırım mi güzeldi iyice cozudu huawei ye mi geçsem anlamadım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
açık bir sürü rom denedim hep aynı hata. mi 9t nin full çektiği yerlerde video açamıyorum bu cihazla bağlantı sorunu yaşıyor lite modellerinde sorun var sanırım mi 8 lite da aynı idi almakta hata ettim poco x3 yada mi 9 t alayım en iyisi bununla uğraşılmaz bu adam olmaz band problemi yaşıyor cihaz alırken bakmadım ama şimdi baktım da bandlarda sorun var sanırım mi güzeldi iyice cozudu huawei ye mi geçsem anlamadım

Huawei iyi bir tercih olabilir, hayırlı olsun şimdiden....

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Android 11 romdayım pek beğenmedim hocam,bu roma geçmeyi düşünüyorum şimdi hangi twrp ile geçeyim,taban 11 olduğu için bu twrp belki hata verebilir,siz sürekli rom değiştiriyorsunuz :) bir tavsiyeniz var mı?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Android 11 romdayım pek beğenmedim hocam,bu roma geçmeyi düşünüyorum şimdi hangi twrp ile geçeyim,taban 11 olduğu için bu twrp belki hata verebilir,siz sürekli rom değiştiriyorsunuz :) bir tavsiyeniz var mı?
Ben de eea android 11'e geçtim hocam dün temiz kurulumla bl kapalı. Çok çok memnun değilim açıkçası ben de android 11'den

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Ben de eea android 11'e geçtim hocam dün temiz kurulumla bl kapalı. Çok çok memnun değilim açıkçası ben de android 11'den
arayüzde ciddi FPS düşüşleri oluyor baya canımı sıktı,en iyisi MIUI 11'de takılalım biraz :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Hellas twrp ile dönebilirsiniz yada linkte yaptığım gibi fastboot yöntemini de kullanabilirsiniz...

Üst Alt