Soru mi note 10 lite sim kart olmadan bl açma

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
arkadaşlar benim bi akrabam mi note 10 lite almış buna sim 1 de 4 ay kullandırtip imei attık diye sim 2 ye takip 4 ay daha kullandırmis telefoncu şimdi telefon simi görmüyor hakkı dolduğu için bl açık olsa imei cakicam ama bl nasıl açabilirim sim olmadan bilmiyorum. bu yılbaşından sonra sıfırlanmasi gerekiyor diye biliyorum 4+4ay olayının oluyorsa beklicem o şekilde diğer türlü sim olmadan bl nasıl atılır bilen varsa yardımcı olabilir mi?

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
başka bir telefonla internet paylaşımı ile (mi hesabının kayıtlı olduğu simin mobil verisiyle) bir deneme yapsanız. işe yarar mı bilmiyorum (benimde merak ettiğim ama riske girmemek için süre dolmadan bl yi açtım.)

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
başka bir telefonla internet paylaşımı ile (mi hesabının kayıtlı olduğu simin mobil verisiyle) bir deneme yapsanız. işe yarar mı bilmiyorum (benimde merak ettiğim ama riske girmemek için süre dolmadan bl yi açtım.)
sim olmadan o şekilde açılmıyor diye biliyorum mobil veri şart. yılbaşında sıfırlanır muhtemelen şebeke verse çözerim ben ama şuan yapabilir miyim ona bakıyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
mobilveri olmadan bootloader kilidi açamazsınız.

Üst Alt