Yardım Mi Note 10 lite şarj temassızlığı sorunu

benibendedemen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Cihazınızı servise vermenizde fayda var, sorun yazılımsal ise cihaza sorunsuz bir versiyon yüklenir, donanımsal ise arıza donanımın değişimi sağlanır.
En yakın şehirdeki servise mi gider yoksa ana merkezdeki servise mi gider? Bir de, ne kadar sürede geri gelir telefon?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
En yakın şehirdeki servise mi gider yoksa ana merkezdeki servise mi gider? Bir de, ne kadar sürede geri gelir telefon?
Hocam bu işleme göre değişir bildiğim üzere eğer yapılabilcek birşeyse yapılır olmazsa merkeze gider zamanı ise işleme göre değişir belki işletim sisteminde sıkıntı vardır yapılır 1 günde verilir belki farklıdır uzar

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazı kargoya verdiğinizde kargo şirketinden adres bilgisini alarak hangi servise gittiğini öğrenebilirsiniz.

benibendedemen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Cihazı kargoya verdiğinizde kargo şirketinden adres bilgisini alarak hangi servise gittiğini öğrenebilirsiniz.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu işleme göre değişir bildiğim üzere eğer yapılabilcek birşeyse yapılır olmazsa merkeze gider zamanı ise işleme göre değişir belki işletim sisteminde sıkıntı vardır yapılır 1 günde verilir belki farklıdır uzar
Peki, telefondaki her şeyi silsem mi? İçinde hat ve 4-5 e-mail bilgisi dışında bir şey yok.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Servise vermeden önce farklı şarj adaptörü ve kablo ile deneyin bence. Servise gittiğinde 20 işgününü -yaklaşık 1 ay- gözden çıkartın ve telefonda hiç bir kişisel bilginiz olmasın.

Üst Alt