Yardım Mi Note 10 Lite Şarj Soketinde Sorun

Aelfwig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Arkadaşlar merhaba, 1 yıldan fazladır Mi Note 10 Lite kullanıyorum. Cihazım imei atılmış durumda. Şöyle bir sorunum var. Şarj ederken bazen turbo şarj çalışmıyor ya da şarj kesilip tekrar tekrar başlıyor. Bilgisayara taktığımda bilgisayarım %90 oranda telefonumu görmüyor. Kabloyu tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum. Bilgisayarımın usb portlarında ya da kullandığım kabloda sorun vardır belki diye birçok farklı kombinasyon denedim fakat hepsinde de aynı sorun devam etti. Yaşadığım yerdeki bir telefoncuya gösterdim ve şarj soketinin oksitlenmiş olduğunu, yaşadığım sorunların bundan kaynaklanabileceğini söyledi. Dükkan pek güven vermediği için ben de soketi değiştirtmek istemedim. İnternetten telefon aldığım kişi tamir işlerine de bakıyordu. Ona da yolladım. 1.5 hafta kadar bekledim. Kendisi orijinal şarj soketi bulamadığını ve telefonu geri göndereceğini söyledi bugün. Birkaç kişiyle daha görüştüm, internette araştırma yaptım fakat Mi Note 10 Lite için bir türlü orijinal şarj soketi bulamadım. Yan sanayi şarj soketleri satılıyor fakat konuştuğum kişiler bu ürünlerden taktırmamı önermediler. Bu işin içinden nasıl çıkacağım? Xiaomi'nin Türkiye'deki yetkili servislerine göndersem cihaza imei atılmış olması sorun yaratır mı yoksa onarıp gönderirler mi? Sizlerin de düşüncelerini öğrenmek istedim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Aelfwig, Linkten teknisyenleri ulaşıp bilgi alabilirsiniz...

İlan sahibi ile görüşebilir,bilgi alabilirsiniz..

Sahibinden sitesi ilan no 947064629

Aelfwig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Aelfwig, Linkten teknisyenleri ulaşıp bilgi alabilirsiniz...

İlan sahibi ile görüşebilir,bilgi alabilirsiniz..

Sahibinden sitesi ilan no 947064629
Teşekkür ederim, inceliyorum hocam.

Üst Alt