Senolhoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şenol
Cihazım
Xiaomi note 10
Konular
0
bende de oluyordu bataryayı tamamen bitirip kapalı sarj ettim düzeldi suan olmuyor aartık 98de kalıyordu benimde. kalibrasyon sorunu gibi bişey olsa gerek
Kardeşim bende kapalı şarj ettim şarjını bitirip ama kapalıyken ve şarj tamamen boşken yine 94 96 gibi yerde takılı kalıyor.sen nasıl bir yol izledin tam olarak.kalibirasyon dedikleri şeyi de yaptım olmadı.kapalıyken iki defa şarj ettim yine takılı kaldı

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Kardeşim bende kapalı şarj ettim şarjını bitirip ama kapalıyken ve şarj tamamen boşken yine 94 96 gibi yerde takılı kalıyor.sen nasıl bir yol izledin tam olarak.kalibirasyon dedikleri şeyi de yaptım olmadı.kapalıyken iki defa şarj ettim yine takılı kaldı
farklı bişey yaptıgmı hatırlamıyorum tamamen bitirip sarjı kapalı full sarj yaptım. tamamen bitirip kapalı full sarj yap yarım kalırsa yine kapalıyken sok tak 100 olunca sarjdan cıkar ac teli sonra tekrar sarja bagla 100 olana kadar

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Batarya bu güncelleme ile 25 den birden 22 biraz sonra 19 diye devam ediyor. Buda can sıkıcı miui 12.03 de böyle bir sorun yoktu..

AlperenG.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Batarya bu güncelleme ile 25 den birden 22 biraz sonra 19 diye devam ediyor. Buda can sıkıcı miui 12.03 de böyle bir sorun yoktu..
Evet bende de aynı şekilde, şarj ettiğim değerde bir süre takılı kalıyor daha sonra da %2-4 değerinde bir anda iniyor şarj yüzdesi.

batuhancoder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
0
Aynı durum bende de mevcut. Cihazı alalı 1 ay bile olmadı güncellemeden sonra şarj 97-98 seviyesinde takılıp kalıyor. Şarjı bitirip komple doldurmayı da denedim ancak değişen bir şey olmadı. Gerçekten can sıkıcı bir durum.

Üst Alt