Yardım Mi Note 10 Lite kasma sorunu

Kadirsakarya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
10
Arkadaşlar selam. Mi Note 10 Lite kullanıyorum. 3 ay önce hb'dan aldım. Cihazda kulaklıkla müzik dinlerken ara sıra anlık takılmalar oluyor. YouTube'da video izlerken, herhangi bi müzik dinlerken veya netflixte dizi izlerken anlık takılmalar oluyor 1 saniyelik. Can sıkıcı olmaya başladı. Miui 11 deyken vardı. 12 gelsin geçer belki dedim ama hala aynı. Sizce ne yapayım? Değişim veya iade yaparlar mı? Artık bıktım xiaominin bu sorunlarından

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Arkadaşlar selam. Mi Note 10 Lite kullanıyorum. 3 ay önce hb'dan aldım. Cihazda kulaklıkla müzik dinlerken ara sıra anlık takılmalar oluyor. YouTube'da video izlerken, herhangi bi müzik dinlerken veya netflixte dizi izlerken anlık takılmalar oluyor 1 saniyelik. Can sıkıcı olmaya başladı. Miui 11 deyken vardı. 12 gelsin geçer belki dedim ama hala aynı. Sizce ne yapayım? Değişim veya iade yaparlar mı? Artık bıktım xiaominin bu sorunlarından
hocam sorununuz çözüldü mü? son durum nedir?

Oyla:

Kadirsakarya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
10
Hocam geç cevap veriyorum kusura bakmayın.
Hala devam ediyor. Hatta telefon konuşmasında çok sık oluyor. 30 saniyede bir falan. Garantiye vericem büyük ihtimalle. Sizde de mi var bu sorun?

hocam sorununuz çözüldü mü? son durum nedir?

Oyla:

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Hocam geç cevap veriyorum kusura bakmayın.
Hala devam ediyor. Hatta telefon konuşmasında çok sık oluyor. 30 saniyede bir falan. Garantiye vericem büyük ihtimalle. Sizde de mi var bu sorun?
Estağfurullah hocam, ben almayı düşünüyorumda o yüzden sordum, garanti sürecinide bizimle paylaşırsanız memnun olurum

Oyla:

Tolgaonur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Ayni sorun bende de var tv plus ssport gibi canli tv yayinlarini kullanirsan her 30 saniyeye yakin takilmalar oluryor ki artik nefrett ettim. İkincisi aramalarimin bazilarinda sesim karsiya gidiyorr bazilarinda gitmiyor sizde de ayni sorun varmi

Oyla:
Üst Alt