Soru Mi note 10 lite ısınma ve pubg kasma sorunu

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Selamın aleyküm.Mi note 10 lite ın bi incelemesınde 1 saatlık video kaydında işlemcinin 60 70 derecelere cıktıgını gordum.Telefonun herhangi bi ısınma sorunu var mı?Bir de pubg nin kastıgını gordum fakat bu pıngten dolayı ds olabılır tam bılmıyorum.boyle sorunları yasayanlar oldu mu?

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
Lite değil ama mi note 10 da ilk zamanlarda olmasa da ilerleyen zamanlarda ısınmalar başlıyor , kasma yok yüksek ayarlara sahipken oynayabiliyorsun ... Telefonda video çekimi yaparken mobil veri ve bağlantısı açıktı 30 dk dolmadan cihaz aşırı ısındı uyarısı aldım ... Ondan sonra ısınmalar arttı ama bu kişinin kullanımına göre değişir . Şarja takıp çıkarma , telefonu süresiz kullanma bunlar etkenler olabiliyor .

Oyla:

Alchemistry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi
Konular
1
Donma olmuyor ama ısınma var zaten note 10 da da vardı bu sorun lite modelinde de devam ediyor, pubg de 55 dereceye kadar çıkıyor performansa etkisi varmı bilmiyorum ama amoled ekrana zarar vermez inşallah ileride bu ısı sorunu

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bu kadar ısınmasına rağmen performans a pek etki etmemesi güzel. Isınmasının sebebini büyük pil veya tasarım kaynaklı olduğunu düşünüyorum

Oyla:

ZGRCN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
21
O incelemeyi ben de izledim, tekrar bir video paylaştı kanal ve sorunun güncelleme ile geçtiğini söyledi üstelik tekrar test etti ve sıcaklık değerleri öncekine göre bayağı düşmüştü.

Oyla:
Üst Alt