Yardım Mi Note 10 lite ısı değeri

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Merhaba, Telefonu bugün aldım. Yurtdışı kayıtlı cihaz. Aşağıdaki ısı değerleri normalmi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam oynamadığım halde sadece sosyal medyada takılsam bile 33-37 derece aralığında seyrediyor ki hele şarj da veya oyunda iken 43 derecelere çıkması normal nedeni havalar sıcak

Oyla:

Eomeralp2019

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
2
inşallah ya. Isınma olayı sıkıntı biraz. 40 50 dkka pugb attım ısınma deneme için cpz da genelde thermal kısmında 45 49 derece arasıydı ısınma. Sizde nasıl normal de oyunda filan el yakma derecesi var mı yoksa normal mi ? Daha dün 1 bugun 2 tel elime geleli :D
Kardeşim tüm telefonlar ısınıyo işlemciyi kullandığı için telefonu elime aldığımda 10 dk bakıyım fark etmez hangi uygulama olursa olsun ısınıyo bu kadar dert etme

Oyla:

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Kardeşim tüm telefonlar ısınıyo işlemciyi kullandığı için telefonu elime aldığımda 10 dk bakıyım fark etmez hangi uygulama olursa olsun ısınıyo bu kadar dert etme
Anladım hocam teşekkürler bilgiler için.. Teli daha yeni alınca biraz ısınma da kuşkulanmıştım bir sorayım dedim

Oyla:

Eomeralp2019

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
2
Anladım hocam teşekkürler bilgiler için.. Teli daha yeni alınca biraz ısınma da kuşkulanmıştım bir sorayım dedim
Telefon nerdeyse 2 ay olacak alalı gayet iyi ısınması kafana takılmasın kardeşim kullanmana bak :))

Oyla:
Üst Alt