Yardım Mi Note 10 Lite Güncellerken recovery modda kaldı

• Konbuyu başlatan dros
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 777

dros

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur sahin
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
2
Mi note 10 lite telefonum güncellerken recovery modda takılı kaldı. Mi phone asistansuygulamasını açıyorum ve telefondan connect with assistant seçiyourm global rom v12.1.4.0.RFNMIXM yeniden yüklemeye çalışıyorum rom doğrulanıyor yükleme başlıyor ama yüzde 80lerde kapanıp telefon yeniden recovery modda açılıyor. Botloader kilidi açık değil servisede göndermek istemiyorum uzun sürüyor. Fastboot modunda açıp miui 12.1.4.0 fastboot dosyasını yüklesem olur mu ya da fikri olan var mı konu hakkında?

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Mi note 10 lite telefonum güncellerken recovery modda takılı kaldı. Mi phone asistansuygulamasını açıyorum ve telefondan connect with assistant seçiyourm global rom v12.1.4.0.RFNMIXM yeniden yüklemeye çalışıyorum rom doğrulanıyor yükleme başlıyor ama yüzde 80lerde kapanıp telefon yeniden recovery modda açılıyor. Botloader kilidi açık değil servisede göndermek istemiyorum uzun sürüyor. Fastboot modunda açıp miui 12.1.4.0 fastboot dosyasını yüklesem olur mu ya da fikri olan var mı konu hakkında?
Valla hocam botloader kilidi kapalıyken fasboot rom yüklenir mi bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez bunu deneyebilirsiniz=
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
video stoya hocaya ait teşekkür ederiz burdan

mvlt10line

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Hocam bir önceki şekilde bendede aynısı oldu 2-3 defa kapatıp açtım kendi kendine açıldı 10-20dk sonra

Üst Alt