Yardım Mi Note 10 Lite Ekranda Çizgiler Oluşması

yasirb3n_

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
25
İkisi de kapalı.
Konuyu açarken dediğim gibi o çizgiler çıktı, ekran görüntüsü aldım. Telefonu kapayıp açtım çizgiler kayboldu.
hareketli arkaplan falan mı koydun ondan mı acaba görüntü mü öyle yani :D

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Telefonu kapatıp açınca geçti ama aşağıdaki linkte göreceğiniz gibi ekranın sağ üst köşesinden ortasına doğru kırmızı ve beyaz 2 çizgi oluştu, ekran görüntüsü alarak buraya koydum. Telefonu 40 gün önce Amazon'dan aldım. Telefonla uğraşıyordum ana ekrana gelince çizgileri gördüm. Telefonu açıp kapatınca düzeldi ama içime bi kurt düştü. İade etmeli miyim? Yazılımla ilgili midir, hiç böyle bişeyle karşılaşanı gördünüz mü? Siz napardınız?
Sadece resmini çektiğiniz ekranda gördüyseniz, herhangi bir uygulama vs açtığınızda görünmüyorsa yazılımsal. Yok ekranda o an açılan her şeyde mesela rehberi açtığınızda o çizgiler hala orada duruyorsa donanımsaldır.

Lavista

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Sadece resmini çektiğiniz ekranda gördüyseniz, herhangi bir uygulama vs açtığınızda görünmüyorsa yazılımsal. Yok ekranda o an açılan her şeyde mesela rehberi açtığınızda o çizgiler hala orada duruyorsa donanımsaldır.
Başka bir uygulamaya geçmedim ama sol üstten ekranı indirip bildirim ekranını açınca dediğiniz gibi çizgiler olmadı. Ben de başka hiçbir şey yapmadan telefonu kapadım ve açtım. İlk defa oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hareketli arkaplan falan mı koydun ondan mı acaba görüntü mü öyle yani :D
Kullandığım arka plan resmi ilk aldığımda gelen, hiç değiştirmedim bile.

Üst Alt