Soru Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu ve Kılıf

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Bu zamana kadar kullandığınız en iyi ekran koruyucu ve kılıf hangisi arkadaşlar? Uzun süredir kullanan arkadaşların yorumunu merak ediyorum.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Gor ekran koruyucu kullanıyorum, kalkma yapmıyor çiziklere karşı güzel koruyor. Eksi olarak bir süre sonra üstünde tırnak izi vb izler kalıyor. Kılıf olarak kendi kutusundan çıkan orjinal kılıf oldukça başarılı. Telefon ağır ve büyük, en azından daha da kabalaştırmıyor.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Kılıf konusunda genel anlamda Spigen başarılı hocam ama Xiaomi telefonların kendi kılıfları da fena değil.

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Gor ekran koruyucu kullanıyorum, kalkma yapmıyor çiziklere karşı güzel koruyor. Eksi olarak bir süre sonra üstünde tırnak izi vb izler kalıyor. Kılıf olarak kendi kutusundan çıkan orjinal kılıf oldukça başarılı. Telefon ağır ve büyük, en azından daha da kabalaştırmıyor.
Teşekkür ederim yanıt için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kılıf konusunda genel anlamda Spigen başarılı hocam ama Xiaomi telefonların kendi kılıfları da fena değil.
teşekkür ederim

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Kılıf alan arkadaşlarım foto atabilirler mi rica etsem?

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Kılıfta spigen iyidir önede bi lensun yaparsınız, yada 5d nano. Fakat spigen lensunu kaldırabiliyor kenalardan, yani çerçeveleri iyi kaplar spigen, dayanıklıdır ama ekran koruyucu alırken ince elemek lazım spigenda eğer ekran koruyucu yanlardan boşluk bırakıyorsa azıcık sıkıntı yok yada esnek yapıdaysa ama diğer türlü yanlardan ya hava kabarcığı oluyor yada atıveriyor bi anda.

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Kılıfta spigen iyidir önede bi lensun yaparsınız, yada 5d nano. Fakat spigen lensunu kaldırabiliyor kenalardan, yani çerçeveleri iyi kaplar spigen, dayanıklıdır ama ekran koruyucu alırken ince elemek lazım spigenda eğer ekran koruyucu yanlardan boşluk bırakıyorsa azıcık sıkıntı yok yada esnek yapıdaysa ama diğer türlü yanlardan ya hava kabarcığı oluyor yada atıveriyor bi anda.
koruyucu olayı çok sıkıntı galiba kılıfla kullanınca

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
koruyucu olayı çok sıkıntı galiba kılıfla kullanınca

Kılıf kullanınca, ekran koruyucuya ve kılıfa bağlı olarak yanlardan kalkma riski var özellikle şu tam kapatan denilen 5d camlarda oluyor yanlarda az boşluk bırakanlarda sorun olmaz ama toz girme ihtimali hep var onlarda. Hele ki böyle kavisli ekran cihazlarda biraz daha sıkıntılı jel şeklinde olanlar vardı Aliexpress de tam yapışan diyen ama onda da kılıf kullanımı sıkıntı. Şöyle yapın o zaman ekrana koruyucu lensun arkayada sağlam koruyucu lensun uygulayıp kılıfsız kullanın arka kamera camlarınada şeffaf koruyucu cam uygulatırsınız, güzel olur.. Yada ince slikon kılıflardan kullanırsınız kamera çıkıntılı.

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Gore marka ekran koruyucu siparişi verdim . Genel olarak kullananlar kılıfın kaldırmadığını ve memnun olduklarını söylemiş. Kılıf olaraksa şimdilik kendi kılıfını kullanıcam ama kendi kılıfı parmak izi tutacak gibi görünüyor. Aldığınız kılıfların fotolarını atarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden :)

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Xiamo yetkili bayisinde yaptırdım(Mi store değil).Yaklaşık 1 ay oldu. Kılıfla kullanıyorum. Sıkıntısız. Adını unuttum fakat kendi koruyusu demişti adam.

Üst Alt