Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
xRaiden, Şu konunuzda bilgi verildi...

quan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
O.Orhan
Cihazım
a1
Konular
0
Arkadaşlar tr garantili cihazımın arka cam çatladı, servis ne kadar fiyat çıkartır buna bilgisi olan var mı? Kendim muadil kapak alıp değiştirsem mi, daha önce başına gelen oldu mu, garanti dışı kalır mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
quan, Garanti dışı kalır kendiniz değiştirmeyin...

osman5866

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mı Note 10 lite
Konular
0
Merhabalar yeri burası mı tam olarak bilmiyorum ama MIUI 12.5.2 güncellemesini yükledikten sonra şarjım anormal derecede çabuk bitmeye başladı. Pil kullanımına baktığımda dnsmasq uygulamasının buna sebep olduğunu görüyorum. Bununla ilgili kesin bir çözüm de bulamadım. Nedir bu uygulama nasıl durdurulabilir bir fikri olan var mı acaba ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Merhabalar yeri burası mı tam olarak bilmiyorum ama MIUI 12.5.2 güncellemesini yükledikten sonra şarjım anormal derecede çabuk bitmeye başladı. Pil kullanımına baktığımda dnsmasq uygulamasının buna sebep olduğunu görüyorum. Bununla ilgili kesin bir çözüm de bulamadım. Nedir bu uygulama nasıl durdurulabilir bir fikri olan var mı acaba ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

O sorunun kesin bir çözümü yok. Fakat o problemi yaşadığınızı anladığınız an, cihazınızı yeniden başlattıktan sonra problem ortadan kalkıyor. Tekrar aynı şeyleri yaşamanızı ne gibi etkiler tetikler bilemiyorum. Xda dahil bir çok platform sorunun merkezini tam olarak bulabilmiş değil.

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
Arkadaşlar tr garantili cihazımın arka cam çatladı, servis ne kadar fiyat çıkartır buna bilgisi olan var mı? Kendim muadil kapak alıp değiştirsem mi, daha önce başına gelen oldu mu, garanti dışı kalır mı?
Beni dinlersen öyle kalsın böyle şeylerin muadili orijinali gibi randıman vermez benimki de çatlak kılıf al tak normalde çok kayıyor zaten

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1

Böyle kullanacağına n11 de kaliteli olanları gayet makul fiyatlara sarılmakta. Al, değiştir gitsin.. Sonuçta arka kapak estetik açıdan önemli. Ciddi bir garanti sorununuz da olacağını sanmıyorum donanımsal olarak. Düşürülme, su teması gibi olaylarda zaten garanti dışı. Donanımsal olarak cihazın arıza vereceğini düşünmüyorum araştırmalarım neticesinde. Yine de siz bilirsiniz. Bu benim fikrim.

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Global 12.5.3.0 yükselten oldu mu arkadaşlar? Batarya performansı veya diğer farkedebildiğiniz değişiklikler neler? Güvenlik güncellemesi gibi görünüyor şimdilik sadece.

raptor187

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raptor
Cihazım
GM DİSKAVRİ
Konular
0
Global 12.5.3.0 yükselten oldu mu arkadaşlar? Batarya performansı veya diğer farkedebildiğiniz değişiklikler neler? Güvenlik güncellemesi gibi görünüyor şimdilik sadece.
Ben kullanıyorum fena değil pil kullanımı ben MIUI 11den geçtim onun için iyi geldi genel olarak ama tabi aman aman fark yoktur 12.5.2 ile

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Ben kullanıyorum fena değil pil kullanımı ben MIUI 11den geçtim onun için iyi geldi genel olarak ama tabi aman aman fark yoktur 12.5.2 ile
Bende hem hızlı şarja ulaşabilmek için, hem stabilite ve batarya performansı için, Android 10 miui 12.0.3 sürümüne geçeceğim bl kilidi açılınca. Her gün %60 kalan şarj % 35 e düşüyor miui 12.5.2 ile. Ayrıca hiç bir farkı da yok iki sürüm arasında elle tutulur olmuş dediğimiz.

Üst Alt