Yardım Mi Note 10 imei attıktan sonra 4.5 g çalışmıyor

arsi429

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi Note1
Konular
3
herkese merhaba mi note 10 aldım imei attırdım 4.5 gb internetim arada geliyor arada gidiyor ve telefonla konuşurken mobil veriyi kesiyor sorun nedir anlamadım yardımcı olursanız teşekkürler

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Verdiğiniz bilgiler tamamen yanlış... Forumda defalarca anlatılan bir konu. Ayrıntı isterseniz ara butonunu kullanabilirsiniz. Örnek olarak Turkcell kullanıyorum, cihazımda 2G IMEI mevcut, 4G, Volte, Vowifi vs. tüm servisleri sorunsuz kullanıyorum.

Konu sahibi arkadaşımızın probleminin nedeni işlemin hatalı yapılması. İkinci mesajda @Nescafe656 hocam tarafından tek çözüm önerilmiş.
Hiç IMEI atmadığım için o konuda emin değilim. Belki Türkiye'de yok IMEI ye göre internet, ama bazı yabancı operatörler yapıyor bunu. Fikir açısından söyledim, kesin sorun budur demedim

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Hiç IMEI atmadığım için o konuda emin değilim. Belki Türkiye'de yok IMEI ye göre internet, ama bazı yabancı operatörler yapıyor bunu. Fikir açısından söyledim, kesin sorun budur demedim
Kesin sorunu diyorum benim başıma da aynısı geldi baya bı uğraştım sonunda qcn değişti sorunum çözüldü ondan o sorun emin olun

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Kesin sorunu diyorum benim başıma da aynısı geldi baya bı uğraştım sonunda qcn değişti sorunum çözüldü ondan o sorun emin olun
Tamamdır hocam, geçmiş olsun. önemli konu IMEI. Çözümünü öğrenmiş oldum happy~~

Oyla:

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
herkese merhaba mi note 10 aldım imei attırdım 4.5 gb internetim arada geliyor arada gidiyor ve telefonla konuşurken mobil veriyi kesiyor sorun nedir anlamadım yardımcı olursanız teşekkürler
Bayram kardeşim konuşurken 4.5 g yi kesmesini sebebi volte kapalı Vodafone da açarsan kesmez benimde hattim Vodafone geçen hafta imai repear yaptırdım qcn dosyası çok önemli doğru olanı atmasi gerek suda var ara ara 4.5 g gidip gelebiliyor icin rahat olsun volte yi açıp arama yap

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Tekrar işi bilen birine imei attırın. Büyük ihtimal band 20 de aktif değildir. Signal guru da lock bands kısmından kontrol edin hangi band lar var diye.

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Bayram kardeşim konuşurken 4.5 g yi kesmesini sebebi volte kapalı Vodafone da açarsan kesmez benimde hattim Vodafone geçen hafta imai repear yaptırdım qcn dosyası çok önemli doğru olanı atmasi gerek suda var ara ara 4.5 g gidip gelebiliyor icin rahat olsun volte yi açıp arama yap
Aynen konuşurken 4.5 g gitmesi volte ile alakalı zaten doğru qcn dosayasi atilmazsa H+ asla geçmiyor ve 4.5 g gözükmesine rağmen sürekli kesiliyor yani işin ehline doğru qcn atilmazsa uğraş uğraş dur.

Oyla:

arsi429

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi Note1
Konular
3