Yardım Mi note 10 Güncellemesi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu linkte de videolu anlatım mevcut...

hakanbasank

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Bilgisayar olmadan bu işlemlere başlamayın. Adımları anlaşılır şekilde tek tek yazıyorum ;
Öncelikle PC ye gerekli driverları kurunuz. İsterseniz deneme olarak cihazı twrp moduna alıp pc ye bağlayın bilgisayar cihazı görüp dosya kopyalama işlemi yapıyorsa sıkıntı yok demektir.(Görmüyorsa mi note 10 adb , usb , qualcomm driverları kurunuz.)
1- TWRP ye giriş yapınız
2- WİPE kısmına girerek Format Data ya tıklayın gelen ekranda yes yazarak okeyleyin işlem bitince Back tuşuna basarak geri dönünüz. (REBOOT SYSTEM TIKLAMAYACAKSINIZ!!!)
3- TWRP ana sayfasında Reboot Kısmına tıklayıp RECOVERY seçiniz.
4- Tekrar TWRP açılacak ve yine WİPE ye girip ADVANCED WİPE tıklayara gelen ekranda (Data-Cache-Dalvik-System) seçerek sürgüyü kaydırın. İşlem bitince Back tuşu ile TWRP ana ekranına gelin. (REBOOT SYSTEM TIKLAMAYACAKSINIZ!!!)
5- CİHAZI , PC ye bağlayınız ve ROM u cihazın hafızasına gönderiniz. Kopyalama işlemi bitince CİHAZA dönüp ;
6- TWRP ana sayfasında İNSTALL tuşuna basıp oradan ROM u seçerek sürgüyü kaydırın.
Bu işlemlerin her kelimesine dikkat ederek hareket ederseniz sorunsuz kurulum yaparsınız en fazla 20 dk lık bir işlem. İndirmeniz gereken ROM linkini buraya bırakıyorum.
tamamdır oldu ço teşekkur ederım ılgınıze çok sağolun

Üst Alt