Soru Mi note 10 güncelleme sonrası hızlı pil tüketimi (miui12)

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Sorunları xiaomi

Sorunları xiaomiye bildirmek gerek. Ben ingilizce sorunlarımı yazdım benim gibi bin kişi bildirse bi hareketlilik olur. ama kimse bu yolu denemiyor. xiaomi'nin geri bildirim hesabı burada

Hocam hizmetler ve geribildirim üzerinden belirli aralıklarla sürekli atıyorum ama bı gelişme kaydedilemedi oradaki e-posta adresine yazılacak da forumda bı etkinlik başlatalım herkes atsın bir elin nesi var birden fazla elin sesi olur

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Hocam hizmetler ve geribildirim üzerinden belirli aralıklarla sürekli atıyorum ama bı gelişme kaydedilemedi oradaki e-posta adresine yazılacak da forumda bı etkinlik başlatalım herkes atsın bir elin nesi var birden fazla elin sesi olur
Vallahi bende hani bi etkinlik başlatılır, Adminler önayak olur diye paylaştım ama pek kaale alan olmadı service globale ne zaman mail atsan dönüş sağlanır. fakat klasik cevaplar verdikleri için (format at, fabrika ayarlarını döndür vb gibi) o yüzden bende bunların önünü kesmek için sorunun güncelleme kaynaklı olduğunu ince ince belirttimki bana format at gibi bir çözüm sunmasınlar. bu forumda binlerce kişi var 500 kişi aynı maili atsa bir sonuç alınır gibi geliyor bana

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Vallahi bende hani bi etkinlik başlatılır, Adminler önayak olur diye paylaştım ama pek kaale alan olmadı service globale ne zaman mail atsan dönüş sağlanır. fakat klasik cevaplar verdikleri için (format at, fabrika ayarlarını döndür vb gibi) o yüzden bende bunların önünü kesmek için sorunun güncelleme kaynaklı olduğunu ince ince belirttimki bana format at gibi bir çözüm sunmasınlar. bu forumda binlerce kişi var 500 kişi aynı maili atsa bir sonuç alınır gibi geliyor bana
Bence xıaomıde yediği bku bılıyodur. Kasıtlı olduğunu düşündüğüm ıcın boyle bıseyı gereksız buluyorum şahsen. Yazdıkları yazılımı test edıp kotu olduğunu gormemelerı ihtimal dahılınde degıl gibi.

Yaw en basıt kullandıgım eskı telefonum mı note 3 kamerası kotulestı güncelleme ıle. Cogu kisi soylemıs bende baktım abımden alıp telefona öyle degıldı o telefon. Ellemesen zaten güzeldi o telefonun kamerası

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Kardeşim tamamen haklısın ama bu mesele a cihazı b cihazı değil ben bunu anladım bu mesele xioaminin kendi yazılımcıları ile ilgili adam gibi birşey yapmadıkları belli yoksa neden insanlar MIUI yerine envai çeşit custom rom kullansın. Güvenlik problemleri ile karşılaşsın.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Bende xıaomıde yediği bku bılıyodur. Kasıtlı olduğunu düşündüğüm ıcın boyle bıseyı gereksız buluyorum şahsen. Yazdıkları yazılımı test edıp kotu olduğunu gormemelerı ihtimal dahılınde degıl gibi
Şikayet geldikten sonra neden devam etsinler sonuçta bu firmaya geri dönecek. kimse cihazlarını tercih etmeyecek. gereksiz neden olsun? gereksiz ise neden böyle bir mail adresi açmışlar ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim tamamen haklısın ama bu mesele a cihazı b cihazı değil ben bunu anladım bu mesele xioaminin kendi yazılımcıları ile ilgili adam gibi birşey yapmadıkları belli yoksa neden insanlar MIUI yerine envai çeşit custom rom kullansın. Güvenlik problemleri ile karşılaşsın.
Sorun zaten miui 12de. onu düzelttirmek gerek.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Şikayet geldikten sonra neden devam etsinler sonuçta bu firmaya geri dönecek. kimse cihazlarını tercih etmeyecek. gereksiz neden olsun? gereksiz ise neden böyle bir mail adresi açmışlar ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun zaten miui 12de. onu düzelttirmek gerek.
F/p satıyorlar zaten yoksa tercih edılmezler bu kadar. Bırde bır suru model çıkarıyolar onunda zorluğu var ama küçük bı dırmada degıl xiaomi. Umutsuz olmamak lazım tabi fakat cınlıler bu ıse cozum bulmaz bence. Bı capon veya Avrupa şirketi olsa daha ciddi olabılırlerdı dıye düşünüyorum.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
F/p satıyorlar zaten yoksa tercih edılmezler bu kadar. Bırde bır suru model çıkarıyolar onunda zorluğu var ama küçük bı dırmada degıl xiaomi. Umutsuz olmamak lazım tabi fakat cınlıler bu ıse cozum bulmaz bence. Bı capon veya Avrupa şirketi olsa daha ciddi olabılırlerdı dıye düşünüyorum.
Reis en önemli olan işlev cihazın pil performansıdır 9t pro kullanıyorum ama şu batarya derdinden öyle soğumuşum ki nerdeyse bunu satıp aşırı dandik işlemcisi olan m51 alasim var bu kadar kötü olmamalı benim j7 prime cihazım elimdeki mi 9t pro ile aynı süreyi veriyor ve işin komik yanı j7 prime cihazımı 2017 Mart ayında aldım ilk bataryası öldü şuan deji marka batarya taktım o şekilde kullanıyorum onuda o 80, liralık batarya bile 5.30 saat ekran suresi veriyor.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Kendi cihazım adına konuşayım dünyanın ilk 108 mp kameralı cihazı diye tanıtıldı baya sükse yaptı. bayada sattı, haftalarca incelendi. Kamerası tasarımı pil kapasitesi çok konuşuldu sonra güncelleme ile bu özellikleri kısmaları tabiki eleştirilecek. geri dönüşler miui 12 özelinde olursa dikkatlerini çeker. güncellemeyi alıpta pil kapasitesi kötü olmayan model kalmadı gibi.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Reis en önemli olan işlev cihazın pil performansıdır 9t pro kullanıyorum ama şu batarya derdinden öyle soğumuşum ki nerdeyse bunu satıp aşırı dandik işlemcisi olan m51 alasim var bu kadar kötü olmamalı benim j7 prime cihazım elimdeki mi 9t pro ile aynı süreyi veriyor ve işin komik yanı j7 prime cihazımı 2017 Mart ayında aldım ilk bataryası öldü şuan deji marka batarya taktım o şekilde kullanıyorum onuda o 80, liralık batarya bile 5.30 saat ekran suresi veriyor.
Ve eklemeyi unuttum 3000mah bataryasi var onu takalı 5 ay oldu öte yandan 9t pro 4000mah ve yeni cihaz orijinal fabrika çıkışı pil var ve bu cihazın kullanma süresi 1 yıl oldu

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Ve eklemeyi unuttum 3000mah bataryasi var onu takalı 5 ay oldu öte yandan 9t pro 4000mah ve yeni cihaz orijinal fabrika çıkışı pil var ve bu cihazın kullanma süresi 1 yıl oldu
Dediğim gibi tüm bu sorunlar için topluca hareket etmek gerek ama kimsenin yanaşacağını sanmıyorum.

Üst Alt