Yardım Mi Note 10 Clone Camera varmı?

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Merhaba arkadaşlar. Mi Note 10 için clone camera özelliğini nasıl kullanabiliriz? Varmı Magisk ile yapabileceğimiz bir şey? Son sürüm eu beta kullanıyorum

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba arkadaşlar. Mi Note 10 için clone camera özelliğini nasıl kullanabiliriz? Varmı Magisk ile yapabileceğimiz bir şey? Son sürüm eu beta kullanıyorum
clone camera yapılır mı bilmem ama istersen anx veya gcam camera kullanabilirsin.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Anx nasıl? Hiç denemedim.
Çok iyi bir kamera fakat onu magisk üzerinden yüklüyorsunuz, orjinal kameranızdan çok daha iyi ama kendi kullandığınız kemeranın yerini aldığı için yine klonlayamazsınız. Tek çare Gcam.

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Çok iyi bir kamera fakat onu magisk üzerinden yüklüyorsunuz, orjinal kameranızdan çok daha iyi ama kendi kullandığınız kemeranın yerini aldığı için yine klonlayamazsınız. Tek çare Gcam.
Yok ben uygulama clonu demedim. )) Kamerada clon camera özelliöinden bahsediyorum )). Peki Mi Note 10 için anx camera modülünü nerden bulabilirim

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Yok ben uygulama clonu demedim. )) Kamerada clon camera özelliöinden bahsediyorum )). Peki Mi Note 10 için anx camera modülünü nerden bulabilirim
pardon hocam ben yanlış anlamışım. O söylediğiniz özelliği bilmiyorum. Anx camera işinize yaramaz. :D

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Anx camera denemek istiyorum. Nerden bulabilirim
dowload kısmına tıklayın. Sonra By Noid yazan yere tıklayıp indirin. İndirdiğiniz dosyayı magisk üzerinden flashlayın. Cihazı yeniden başlatın.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam bende de mi note 10 lite var. Kendi sitesindeki versiyonda clone mod çalışmadı. Aşağıdaki telegram grubunda bizim cihazlar için düzenlenmiş versiyonları var, 2.2N bende clone modu dahil çalıştı. Bir bakın derim.
Telegram: @tocophotography

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Hocam bende de mi note 10 lite var. Kendi sitesindeki versiyonda clone mod çalışmadı. Aşağıdaki telegram grubunda bizim cihazlar için düzenlenmiş versiyonları var, 2.2N bende clone modu dahil çalıştı. Bir bakın derim.
Teşekkür ederim hocam. Şimdi bakacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Clon özelliği için hangi zip yüklememi tavsiye edersiniz?

Üst Alt