Yardım Mi note 10 Bilgisayara bağlama sorunu

copierbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10i
Konular
3
Mi note 10 telefonumun kablosu ile bilgisayara takınca sadece şarj edildiğini görüyorum. Telefona hiçbir şekilde veri/depolama/fotoğraf gibi seçenekler gelmiyor. Bilgisayar görmüyor bile (aygıt yöneticisinde de yok) ama Rn8,Rn4 takıyorum onları görüyor ve ne yapmak istediğime dair pencere geliyor. Bilgisayar windows 10 böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu ?

copierbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10i
Konular
3
kabloyla alakası yok dediğim gibi usb girişiyle alakalı kasanın arkasındaki girişte çalışmıştı bende
Benim tüm usb yuvalarında görmüyor. Başka bilgisayara takınca görüyor ne garip birşey. Başka telefonu takınca onu da görüyor :)

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Mi note 10 telefonumun kablosu ile bilgisayara takınca sadece şarj edildiğini görüyorum. Telefona hiçbir şekilde veri/depolama/fotoğraf gibi seçenekler gelmiyor. Bilgisayar görmüyor bile (aygıt yöneticisinde de yok) ama Rn8,Rn4 takıyorum onları görüyor ve ne yapmak istediğime dair pencere geliyor. Bilgisayar windows 10 böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu ?
full stock rom yükle usta usb portu bug a girmiş de olabilir donanımsal arıza tespitinden önce yazılımsal olarak deneyin daha mantıklı ve cihazı açmamış olursunuz garantiliyse beklememiş olursunuz stock rom flashlamak iyidir

Oyla:

copierbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10i
Konular
3
full stock rom yükle usta usb portu bug a girmiş de olabilir donanımsal arıza tespitinden önce yazılımsal olarak deneyin daha mantıklı ve cihazı açmamış olursunuz garantiliyse beklememiş olursunuz stock rom flashlamak iyidir
şuan bootloader kilidi falan açık değil. Pazar günü süresi doluyor onu beklemem gerekiyor mu ?

Oyla:

copierbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10i
Konular
3
Çok garip bir şekilde RN 4 taktıktan sonra arasıra sıkıntısız okumaya başladı. Ne kadar garip birşey.

Oyla:

copierbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10i
Konular
3
Kardeşim ayni problem bendede var telefoncuya verdim donanimsal ariza bulamadilar sen cozebildin mi sorunu nasil yapabiliriz?
Bazen okuyor bazen okumuyor hadi bilgisayarda sorun desek diğer xiaomi ve redmi modellerini okuyor garip ama bunla yaşamaya alıştım diyebilirim :)
Not: Kafede bir bilgilsarda denedim hemen okudu :@

Oyla:

narses

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 10 lite
Konular
1
çözen oldu mu? benım de kablolu görmedı dosyaları

Oyla:

ektech

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erol
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
komple telefonla driver program vb şeyleri sil telefonu tekrar bağla kendi kurulum yapsın sonra burdan windowsun hangisi ise onunla ilgili olanını indir büyük ihtimal windows 10 dur

ben bunu indirdim kurdu dene bi sende

Oyla:

Asi636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eh
Cihazım
Mi6
Konular
1
kardeşler teşekkurler bende de aynı sorun vardı pc girişi ile alakalı kasanın arkasındakı usb ye taktım oldu

Oyla:
Üst Alt