Yardım Mi Not3 Telefon Kilitlendi. Telefonu açamıyorum.

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Kararlı v9.6.2.0
Telefon Modeli
Mi Not3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefon güncelleştirmeleri kontrol ederken burda seçeneklerden güvenli modda yeniden çalıştırı seçtim. Sonrasında ne yaptım ettim geri dönemedim. Telefon sanırım yükleme moduna geçti.Şimdi açılırken telefon kilitli uyarısı veriyor. Wifi bağladım ama kiliti açmak için mi şifresini hatırlamıyorum. Dünden beri telefonu kullanamıyorum ve bu sorunu çözemedim.
Yardımcı olabilirmisiniz?

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Telefon nosuna doğrulama kodu geliyor ama mail gelmiyor. Ben ilk kurulumda doğrulamayı mesajla yaptım.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Manual doğrulama var sitede onu deneyin o halde "Hesap doğrulama" altında "İşe yaramıyor mu" yazana basın, tabii önce telefon numarası veya email girmeniz lazım.

Oyla:

ChoccyWoccy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ChoccyWhoccy
Cihazım
Mi Note (3)
Konular
0
Yukarda dediğim gibi mail ya da telefon nosuna mesaj gelmiyordu. Bu 2 ay önce yaşanmıştı. Şu an baktım hala aynı. Başka birisi deneyip bakabilir mi. Acaba herkeste mi aynı sorun var
Bahsettiğiniz problem evet eskiden vardı, ama bgünler çözlümüş gibi, bana mesajda mailde geldi

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ChoccyWoccy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ChoccyWhoccy
Cihazım
Mi Note (3)
Konular
0
Türk telekom kullanıyorsanız eğer, xiaominin gönderdiği doğrulama kodu için olan numarayı spam olarak algılayıp engelliyo, yani msjı xiaomi gönderiyor ama size gelmiyor, ne yaptıysam çözemedim müşteri hizmetleride birşey bilmiyor, bende diğer hattımı(turkcell) ekledim çözdüm sonra.

Oyla:

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Manual doğrulama var sitede onu deneyin o halde "Hesap doğrulama" altında "İşe yaramıyor mu" yazana basın, tabii önce telefon numarası veya email girmeniz lazım.
Evet manuel doğrulamaya başvurdum. 3 gün içinde cevap verilecek yazıyor. beklemem gerekiyor sanırım. umarım kısa zamanda cevap verirler.
Yanlız doğrulama kodu neden gelmiyor anlamış değilim. yani en azından dün istediğim doğrulama kodu gelmisi gerekiyordu. Aradan bir gün geçmiş ama birşey gelmediyse yoğunlukla ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Türk telekom kullanıyorsanız eğer, xiaominin gönderdiği doğrulama kodu için olan numarayı spam olarak algılayıp engelliyo, yani msjı xiaomi gönderiyor ama size gelmiyor, ne yaptıysam çözemedim müşteri hizmetleride birşey bilmiyor, bende diğer hattımı(turkcell) ekledim çözdüm sonra.

Turkcell kullanıyorum.

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
29
Mi note 3 global 9.6.2. yüklü şuan en son global betaya geçiş yapmak istiyorum bu konuda lütfen yardimci olur musunuz ?? özellikle link paylaşırsanız sevinirim Romu nerden indireceğimi bilmiyorum .???

Oyla:

jchaaer1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
İ
Mi note 3 global 9.6.2. yüklü şuan en son global betaya geçiş yapmak istiyorum bu konuda lütfen yardimci olur musunuz ?? özellikle link paylaşırsanız sevinirim Romu nerden indireceğimi bilmiyorum .???
lgili yere açarsan sana yardımcı olurlar

Oyla:

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Sorunu çözdüm. i.mu.com sitesinden girdiğimde tarayici türkçe olduğu için otomatik türkçe açıyor.
Farklı farklı tarayıcılarda denedim olmadı. En son Mİcrosoft Edge tarayıcısından açtım. İngilizce açtı. Bu şekilde doğrulama kodu istedim hem telefona hemde mail olarak doğrulama kodu geldi.
Sanırım sorun tarayıcı ile ilgili söylediğim gibi doğrulama kodu gelince gerisi çorap söküğü gibi oldu.Yanlız telefon bilgileri gitmişti sadece yedekleri yükledim.

Oyla:

ChoccyWoccy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ChoccyWhoccy
Cihazım
Mi Note (3)
Konular
0