Soru mi not 3 (jason) gsi rom ?

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
arkadaşlar iyi forumlar;
mi not 3 jason için gsi rom yüklemek mümkünmü?
mümkün se hangi gsi romları yükleyebiliriz?
ve yükleyen biri varsa nasıl bir yol izleyeceğiz bu konu hakkında bilgi ve video destekli bi cevap verebilirmi,
şimdiden alakadar olan tüm kullanıcı arkadaşlara teşekkür ederim.

SSvip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
arkadaşlar iyi forumlar;
mi not 3 jason için gsi rom yüklemek mümkünmü?
mümkün se hangi gsi romları yükleyebiliriz?
ve yükleyen biri varsa nasıl bir yol izleyeceğiz bu konu hakkında bilgi ve video destekli bi cevap verebilirmi,
şimdiden alakadar olan tüm kullanıcı arkadaşlara teşekkür ederim.
Bende merak ediyorum hocam gsi rom yüklemek mümkün mü mi note 3 bir yol bulabildiniz mi

Oyla:

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Bende merak ediyorum hocam gsi rom yüklemek mümkün mü mi note 3 bir yol bulabildiniz mi
Hala gsi rom bulmuş değilim fakat crdroid android 11 yüklü ve şuan gayet iyi bundan iyisi Şam'da kayısı deyip kullanmaya devam 😉🧿

Oyla:

SSvip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
Hala gsi rom bulmuş değilim fakat crdroid android 11 yüklü ve şuan gayet iyi bundan iyisi Şam'da kayısı deyip kullanmaya devam 😉🧿
Aosp rom çok hoşuma gitmiyor hocam çoğu cihaza redmi note 4 e bile birçok MIUI 13 port rom var ama mi note 3 için yok

Oyla:

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Aosp rom çok hoşuma gitmiyor hocam çoğu cihaza redmi note 4 e bile birçok MIUI 13 port rom var ama mi note 3 için yok
Evet haklısın bizim telefona destek sonlandı sayılır artık eskisi kadar vefa kalmadı telefonun yeterlilik düzeyi çok iyi olsada yeni telefon çıkarma babında destek azalıyor destekciler de üst modele geçince olanlar kullanıcılara oluyor.

Oyla:

alikarakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 3
Konular
12
hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba crdroid'in bende ki sürümü biraz problemli kamera vs sıkıntı çıkarıyor gcam kuramadım ve pili sanki hızlı gitmeye başladı

Oyla:

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba crdroid'in bende ki sürümü biraz problemli kamera vs sıkıntı çıkarıyor gcam kuramadım ve pili sanki hızlı gitmeye başladı
Son sürüm temiz bir kurulum tavsiyemdir birde uyumlu bir gapps ile sorun 0 ra yakın oluyor gcam olayına gelince farklı apk lar var deneyip sana uyani bulursun eğer gece çekimi vs sorun varsa fix gcamfix modül yükle unutmadan onunda uyani olur bazen a derim b olur bunu da yüklersin denersin olmadı kaldırır diğerini denersin TG grubunda vardı hepsi telefon ismiyle mi not3 jason grupları bulursun.

Oyla:

alikarakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 3
Konular
12
Son sürüm temiz bir kurulum tavsiyemdir birde uyumlu bir gapps ile sorun 0 ra yakın oluyor gcam olayına gelince farklı apk lar var deneyip sana uyani bulursun eğer gece çekimi vs sorun varsa fix gcamfix modül yükle unutmadan onunda uyani olur bazen a derim b olur bunu da yüklersin denersin olmadı kaldırır diğerini denersin TG grubunda vardı hepsi telefon ismiyle mi not3 jason grupları bulursun.
teşekkür ederimm

Oyla:
Üst Alt