Yardım Mi Mix2 whatsapp görüntülü görüşme

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
Merhabalar Hayırlı ramazanlar herkese.
mi mix 2 aldim kamerasi asagida oldugundan foto cekerken telefonu ters cevriyoruz ekran dönüyor bunda sıkıntı olmuyor.

AMA....

WHATSAPP görüntülü gorüşmede ekrandaki kisiye bakiyotum karsidaki kisi bana bak diyor kamera altta kaliyor yukariya bakiyormusum gibi gozukuyor.Telefonu ters cevirince ekran dönmüyor.bunun icin bi ayar varmi yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı edecegiz.

NOT : Bu arada telefon muazzam bilginiz olsun mi 6 aldim biri acik geldi geri gonderdim.digeri ise sarja takinca 20 saniye sonra telefon kapaniyordu.mi mix 2 efsane bi telefon tam ekran kullanimida sunuyor.Oyun icin mi 6 alcaklara sesleniyorum mi mix2 ye bi bakin degil kesin bakin.Sarji cok iyi gidiyor mi 6 dan daha az isiniyor.tesekkurler

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
hocam bunun çok kolay bir çözümü vardı los gibi romlarda telefonun ekranını heryere döndürebiliyorsunuz baş aşağı bile tutsanız o şekilde dönüyor ki istediğimizde bu eğer cihazınız rootlu ise magisk modülü vardı bunun araştırıp atayım işinize yarar. modülün olayı ekran 3 yönlü değilde 4 yönlü oluyor sağa,sola,normal bide yukarı şekilde döndürebiliyorsunuz.

Düzenleme:
bu uygulamayı kurun.gerekli izinleri zaten vermeniz için yönlendiriyor ve rootsuz bir şekilde. ayarları ise Rotation Choices e basın "Reverse Portrait" seçeneğini aktif edin hepsi bu bide ram e kitlemeyi otomatik başlatmayı açmayı unutmayın eğer devamlı kullanmak istiyorsanız. sadece whatsapp ta kullanırım arayacağım zaman açarım derseniz otomatik başlatma ve ram e kitlemeye gerek yok hocam
Çok tesekkur ederim .basarili bi uygulama sorun cozuldu deaem yeridir .,

Oyla:

Çikooo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
Benimde mi Mix 2 ile ilgili bir sorum olacak son arananlar listesine girip arama yapmak istediğim kişinin üstüne basıyorum ama hemen aramıyor geç arıyor acaba yardımcı olabilir misiniz??

Oyla:

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Yahu bu telefon ne zaman hepsiburada da filan satilacak.cigerim soldu mi8 veya bunu beklemekten.hangisi once gelirse onu alacam

Oyla:

Sinanemreka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Mimix
Konular
0
Çok tesekkur ederim .basarili bi uygulama sorun cozuldu deaem yeridir .,
Hangi problem cozuldu.......

Whatsapp ile video gorusme yaptiginizda karsinizdaki kisi ile alisilmis sekilde goz temasi kuruyorsunuz hissinin olusmasi icin yada wizin burun deliklerinizi izlemesin diye kameranin telefonun ust kenarinda olmasi gerekiyor. Bu MB un icin telefonu bas asagi cevirince de goruntu karsida ters cikiyor.
Bir program kullanarak goruntuyu cevirseniz de whatsapp goruntusu baslayinca hersey eskiye donuyor ve goruntu karsi tarafa bas asagi ulasiyor.
Ve hala cozulmus degil.
Bir suru yazi okudum.
Bu konuda forumlarda cevap bulmadim.
Bu yazinin sonundaki problem cozuldu yazisi da ne demek anlamadim.
Cozulen bir sey yok.
En acayipi adam Mi Mix uzerine Mix2 yi cikariyor ayni durimda..
Benim bilmedigim bir cozum var ise bildirin lutfen..

Oyla:

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
Hangi problem cozuldu.......

Whatsapp ile video gorusme yaptiginizda karsinizdaki kisi ile alisilmis sekilde goz temasi kuruyorsunuz hissinin olusmasi icin yada wizin burun deliklerinizi izlemesin diye kameranin telefonun ust kenarinda olmasi gerekiyor. Bu MB un icin telefonu bas asagi cevirince de goruntu karsida ters cikiyor.
Bir program kullanarak goruntuyu cevirseniz de whatsapp goruntusu baslayinca hersey eskiye donuyor ve goruntu karsi tarafa bas asagi ulasiyor.
Ve hala cozulmus degil.
Bir suru yazi okudum.
Bu konuda forumlarda cevap bulmadim.
Bu yazinin sonundaki problem cozuldu yazisi da ne demek anlamadim.
Cozulen bir sey yok.
En acayipi adam Mi Mix uzerine Mix2 yi cikariyor ayni durimda..
Benim bilmedigim bir cozum var ise bildirin lutfen..
arkadasim haklisin onu bizde fark ettik bize o sekilde gozukuuormus karsisida bisey demeyince cozuldu sandik ayni devam ediyor .skyp ta donuyor ama bu whatshap ile alakali.buna bir cozum bulunmasi lazim geri bildirim sart.

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Emirowski07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
xiaomi mi mix 2
Konular
1
Merhabalar Hayırlı ramazanlar herkese.
mi mix 2 aldim kamerasi asagida oldugundan foto cekerken telefonu ters cevriyoruz ekran dönüyor bunda sıkıntı olmuyor.

AMA....

WHATSAPP görüntülü gorüşmede ekrandaki kisiye bakiyotum karsidaki kisi bana bak diyor kamera altta kaliyor yukariya bakiyormusum gibi gozukuyor.Telefonu ters cevirince ekran dönmüyor.bunun icin bi ayar varmi yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı edecegiz.

NOT : Bu arada telefon muazzam bilginiz olsun mi 6 aldim biri acik geldi geri gonderdim.digeri ise sarja takinca 20 saniye sonra telefon kapaniyordu.mi mix 2 efsane bi telefon tam ekran kullanimida sunuyor.Oyun icin mi 6 alcaklara sesleniyorum mi mix2 ye bi bakin degil kesin bakin.Sarji cok iyi gidiyor mi 6 dan daha az isiniyor.tesekkurler

MERHABALAR.
ÇÖZÜMÜNÜ BENDE BU CEVAPTAN TAM 2 DK ÖNCE ŞANS ESERİ BULDUM SANIRIM.
İLK OLARAK HANGİ MEDYADAN GÖRÜNTÜLÜ SOHBET YAPICAKSANIZ İLK ÖNCE EKRAN DÖNDÜRME KİLİDİNİ KALDIRACAKSINIZ, EKRANI ÖN KAMERANIN DÜZ OLACAK ŞEKİLDE ÇEVİRİP EKRAN DÖNDÜRME KİLİDİNİ AKTİFLEŞTİRECEKSİNİZ VE ÖYLE GÖRÜNTÜLÜ SOHBETE BAŞLAYACAKSINIZ.

İNSTAGRAM DA CANLI YAYIN YAPARKEN DE AYNI ŞEKİLDE KULLANMANIZ GEREK( DÖNDÜRME KİLİDİNİ KALDIR - EKRANI ÇEVİR - DÖNDÜRME KİLİDİNİ AKTİFLEŞTİR ) ANLATABİLMİŞİMDİR UMARIM.

Son düzenleme:
Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ya custom rom kullanmak en garanti çözüm çünkü ekran döndürmeleri daha efektif onlarda ama çinlilerin halen bunu aktif edememeside sacma aslında mix serisinde altta kocaman boşluk olacana hem altta hem üstte sony nin yaptıgı gibi az boşluk olsa daha efektif olurdu cihazlar. zte z17s bulsam garantili takas yapıcam direk en ergonomik cihaz o bugune kadar gördügüm.

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Adamların pek umurunda değil herhalde 3 tane bu şekil cihaz çıkarıp yazılım desteği vermemek ayrı bir kafa.

Oyla:

Ufuk.islam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
hocam bunun çok kolay bir çözümü vardı los gibi romlarda telefonun ekranını heryere döndürebiliyorsunuz baş aşağı bile tutsanız o şekilde dönüyor ki istediğimizde bu eğer cihazınız rootlu ise magisk modülü vardı bunun araştırıp atayım işinize yarar. modülün olayı ekran 3 yönlü değilde 4 yönlü oluyor sağa,sola,normal bide yukarı şekilde döndürebiliyorsunuz.

Düzenleme:
bu uygulamayı kurun.gerekli izinleri zaten vermeniz için yönlendiriyor ve rootsuz bir şekilde. ayarları ise Rotation Choices e basın "Reverse Portrait" seçeneğini aktif edin hepsi bu bide ram e kitlemeyi otomatik başlatmayı açmayı unutmayın eğer devamlı kullanmak istiyorsanız. sadece whatsapp ta kullanırım arayacağım zaman açarım derseniz otomatik başlatma ve ram e kitlemeye gerek yok hocam
Hocam bizim ekranımız dönüyor ama karşı tarafa görüntümüz ters gidiyor bunun bi çözümü var mı

Oyla:
Üst Alt