Yardım Mi Mix2 whatsapp görüntülü görüşme

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
Merhabalar Hayırlı ramazanlar herkese.
mi mix 2 aldim kamerasi asagida oldugundan foto cekerken telefonu ters cevriyoruz ekran dönüyor bunda sıkıntı olmuyor.

AMA....

WHATSAPP görüntülü gorüşmede ekrandaki kisiye bakiyotum karsidaki kisi bana bak diyor kamera altta kaliyor yukariya bakiyormusum gibi gozukuyor.Telefonu ters cevirince ekran dönmüyor.bunun icin bi ayar varmi yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı edecegiz.

NOT : Bu arada telefon muazzam bilginiz olsun mi 6 aldim biri acik geldi geri gonderdim.digeri ise sarja takinca 20 saniye sonra telefon kapaniyordu.mi mix 2 efsane bi telefon tam ekran kullanimida sunuyor.Oyun icin mi 6 alcaklara sesleniyorum mi mix2 ye bi bakin degil kesin bakin.Sarji cok iyi gidiyor mi 6 dan daha az isiniyor.tesekkurler

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Hocam bende aynı şekilde mix2 kullanıyorum. Whatsapp dönmüyor maalesef. Ben onun yerine skype kullanıyorum onda sıkıntı yok ekran döndürünce dönüyor kalite olarak whatsappdan çok ilerde zaten .

Oyla:

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
Hocam bende aynı şekilde mix2 kullanıyorum. Whatsapp dönmüyor maalesef. Ben onun yerine skype kullanıyorum onda sıkıntı yok ekran döndürünce dönüyor kalite olarak whatsappdan çok ilerde zaten .
tesekkurler hocam.buyuk eksiklik.nasil gozden kacmis anlamadim.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bende dönüyor ekran sizde niye dönmüyor 8-|

Son düzenleme:
Oyla:

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
bende donuyor ekran sizde niye donmuyor 8-|
whatsapp da goruntulu gorusurken mi donuyor cok ilginc bende kararli son surum var donmuyorşaşkınım suan.
[doublepost=1526644556,1526644295][/doublepost]Simdi gordum guncelleme gelmis yujeleyelim bakalim duzlir insallah fixdir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
clap~~

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
yok donma degil dönüyor demek istedim malum telefonda türkce karakterler için bsaka klavye kullanmak yada üstüne baskam lazım:)

bana gelmedi bu güncelleme

Oyla:

rapid016

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Mİ MİX2S
Konular
14
yok donma degil dönüyor demek istedim malum telefonda türkce karakterler için bsaka klavye kullanmak yada üstüne baskam lazım:)

bana gelmedi bu güncelleme
Bende neden dönmüyor anlamiyorum normal mesajlarda dönüyor.ama goruntulu gorusurken dönmüyor.telefonu ters cevirince karsidakide beni ters goruyor cok sacma.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
gecen arama yaparken donuyor gibi algiladim ben suan yapiyorum.bahsettiginiz gibi biri ters biri duz oluyor:) sanirim.whatsapp ile ilgili bibuyumsuzluk var

Oyla:

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
Bende bugün itibariyle whatsapp dönüyor artık. Dün dönmüyordu. Bip dönmüyor mesela hala. Whatsapp dönmeye başladı bilginize. Deneyin

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Merhabalar Hayırlı ramazanlar herkese.
mi mix 2 aldim kamerasi asagida oldugundan foto cekerken telefonu ters cevriyoruz ekran dönüyor bunda sıkıntı olmuyor.

AMA....

WHATSAPP görüntülü gorüşmede ekrandaki kisiye bakiyotum karsidaki kisi bana bak diyor kamera altta kaliyor yukariya bakiyormusum gibi gozukuyor.Telefonu ters cevirince ekran dönmüyor.bunun icin bi ayar varmi yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı edecegiz.

NOT : Bu arada telefon muazzam bilginiz olsun mi 6 aldim biri acik geldi geri gonderdim.digeri ise sarja takinca 20 saniye sonra telefon kapaniyordu.mi mix 2 efsane bi telefon tam ekran kullanimida sunuyor.Oyun icin mi 6 alcaklara sesleniyorum mi mix2 ye bi bakin degil kesin bakin.Sarji cok iyi gidiyor mi 6 dan daha az isiniyor.tesekkurler
hocam bunun çok kolay bir çözümü vardı los gibi romlarda telefonun ekranını heryere döndürebiliyorsunuz baş aşağı bile tutsanız o şekilde dönüyor ki istediğimizde bu eğer cihazınız rootlu ise magisk modülü vardı bunun araştırıp atayım işinize yarar. modülün olayı ekran 3 yönlü değilde 4 yönlü oluyor sağa,sola,normal bide yukarı şekilde döndürebiliyorsunuz.

Düzenleme:
bu uygulamayı kurun.gerekli izinleri zaten vermeniz için yönlendiriyor ve rootsuz bir şekilde. ayarları ise Rotation Choices e basın "Reverse Portrait" seçeneğini aktif edin hepsi bu bide ram e kitlemeyi otomatik başlatmayı açmayı unutmayın eğer devamlı kullanmak istiyorsanız. sadece whatsapp ta kullanırım arayacağım zaman açarım derseniz otomatik başlatma ve ram e kitlemeye gerek yok hocam

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt