Yardım Mi Mix2 whatsapp görüntülü görüşme

rapid016

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
ahmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Merhabalar Hayırlı ramazanlar herkese.
mi mix 2 aldim kamerasi asagida oldugundan foto cekerken telefonu ters cevriyoruz ekran dönüyor bunda sıkıntı olmuyor.

AMA....

WHATSAPP görüntülü gorüşmede ekrandaki kisiye bakiyotum karsidaki kisi bana bak diyor kamera altta kaliyor yukariya bakiyormusum gibi gozukuyor.Telefonu ters cevirince ekran dönmüyor.bunun icin bi ayar varmi yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı edecegiz.

NOT : Bu arada telefon muazzam bilginiz olsun mi 6 aldim biri acik geldi geri gonderdim.digeri ise sarja takinca 20 saniye sonra telefon kapaniyordu.mi mix 2 efsane bi telefon tam ekran kullanimida sunuyor.Oyun icin mi 6 alcaklara sesleniyorum mi mix2 ye bi bakin degil kesin bakin.Sarji cok iyi gidiyor mi 6 dan daha az isiniyor.tesekkurler

HiddeNKinG

Admin
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hasan Özkan
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Uçak Tek.
Hocam bende aynı şekilde mix2 kullanıyorum. Whatsapp dönmüyor maalesef. Ben onun yerine skype kullanıyorum onda sıkıntı yok ekran döndürünce dönüyor kalite olarak whatsappdan çok ilerde zaten .

rapid016

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
ahmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Hocam bende aynı şekilde mix2 kullanıyorum. Whatsapp dönmüyor maalesef. Ben onun yerine skype kullanıyorum onda sıkıntı yok ekran döndürünce dönüyor kalite olarak whatsappdan çok ilerde zaten .
tesekkurler hocam.buyuk eksiklik.nasil gozden kacmis anlamadim.

m35

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
mustafa
Cihazım
mi mix 2
Meslek
Kimya Muhendisi / iSG Uzmanı
bende dönüyor ekran sizde niye dönmüyor 8-|

Son düzenleme:

rapid016

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
ahmet
Cihazım
xiaomi mi5s
bende donuyor ekran sizde niye donmuyor 8-|
whatsapp da goruntulu gorusurken mi donuyor cok ilginc bende kararli son surum var donmuyorşaşkınım suan.
[doublepost=1526644556,1526644295][/doublepost]Simdi gordum guncelleme gelmis yujeleyelim bakalim duzlir insallah fixdir. Screenshot_2018-05-18-14-53-09-303_com.android.updater.png clap~~

m35

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
mustafa
Cihazım
mi mix 2
Meslek
yok donma degil dönüyor demek istedim malum telefonda türkce karakterler için bsaka klavye kullanmak yada üstüne baskam lazım:)

bana gelmedi bu güncelleme

rapid016

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
ahmet
Cihazım
xiaomi mi5s
yok donma degil dönüyor demek istedim malum telefonda türkce karakterler için bsaka klavye kullanmak yada üstüne baskam lazım:)

bana gelmedi bu güncelleme
Bende neden dönmüyor anlamiyorum normal mesajlarda dönüyor.ama goruntulu gorusurken dönmüyor.telefonu ters cevirince karsidakide beni ters goruyor cok sacma.

m35

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
mustafa
Cihazım
mi mix 2
Meslek
gecen arama yaparken donuyor gibi algiladim ben suan yapiyorum.bahsettiginiz gibi biri ters biri duz oluyor:) sanirim.whatsapp ile ilgili bibuyumsuzluk var

Holybom

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Bende bugün itibariyle whatsapp dönüyor artık. Dün dönmüyordu. Bip dönmüyor mesela hala. Whatsapp dönmeye başladı bilginize. Deneyin

taylan08

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Merhabalar Hayırlı ramazanlar herkese.
mi mix 2 aldim kamerasi asagida oldugundan foto cekerken telefonu ters cevriyoruz ekran dönüyor bunda sıkıntı olmuyor.

AMA....

WHATSAPP görüntülü gorüşmede ekrandaki kisiye bakiyotum karsidaki kisi bana bak diyor kamera altta kaliyor yukariya bakiyormusum gibi gozukuyor.Telefonu ters cevirince ekran dönmüyor.bunun icin bi ayar varmi yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı edecegiz.

NOT : Bu arada telefon muazzam bilginiz olsun mi 6 aldim biri acik geldi geri gonderdim.digeri ise sarja takinca 20 saniye sonra telefon kapaniyordu.mi mix 2 efsane bi telefon tam ekran kullanimida sunuyor.Oyun icin mi 6 alcaklara sesleniyorum mi mix2 ye bi bakin degil kesin bakin.Sarji cok iyi gidiyor mi 6 dan daha az isiniyor.tesekkurler
hocam bunun çok kolay bir çözümü vardı los gibi romlarda telefonun ekranını heryere döndürebiliyorsunuz baş aşağı bile tutsanız o şekilde dönüyor ki istediğimizde bu eğer cihazınız rootlu ise magisk modülü vardı bunun araştırıp atayım işinize yarar. modülün olayı ekran 3 yönlü değilde 4 yönlü oluyor sağa,sola,normal bide yukarı şekilde döndürebiliyorsunuz.

Düzenleme:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

bu uygulamayı kurun.gerekli izinleri zaten vermeniz için yönlendiriyor ve rootsuz bir şekilde. ayarları ise Rotation Choices e basın "Reverse Portrait" seçeneğini aktif edin hepsi bu bide ram e kitlemeyi otomatik başlatmayı açmayı unutmayın eğer devamlı kullanmak istiyorsanız. sadece whatsapp ta kullanırım arayacağım zaman açarım derseniz otomatik başlatma ve ram e kitlemeye gerek yok hocam

Son düzenleme:

rapid016

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
ahmet
Cihazım
xiaomi mi5s
hocam bunun çok kolay bir çözümü vardı los gibi romlarda telefonun ekranını heryere döndürebiliyorsunuz baş aşağı bile tutsanız o şekilde dönüyor ki istediğimizde bu eğer cihazınız rootlu ise magisk modülü vardı bunun araştırıp atayım işinize yarar. modülün olayı ekran 3 yönlü değilde 4 yönlü oluyor sağa,sola,normal bide yukarı şekilde döndürebiliyorsunuz.

Düzenleme:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

bu uygulamayı kurun.gerekli izinleri zaten vermeniz için yönlendiriyor ve rootsuz bir şekilde. ayarları ise Rotation Choices e basın "Reverse Portrait" seçeneğini aktif edin hepsi bu bide ram e kitlemeyi otomatik başlatmayı açmayı unutmayın eğer devamlı kullanmak istiyorsanız. sadece whatsapp ta kullanırım arayacağım zaman açarım derseniz otomatik başlatma ve ram e kitlemeye gerek yok hocam
Çok tesekkur ederim .basarili bi uygulama sorun cozuldu deaem yeridir .,

Çikooo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Anıl
Cihazım
Mi mix 2
Benimde mi Mix 2 ile ilgili bir sorum olacak son arananlar listesine girip arama yapmak istediğim kişinin üstüne basıyorum ama hemen aramıyor geç arıyor acaba yardımcı olabilir misiniz??

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Yigit
Cihazım
Huawei
Yahu bu telefon ne zaman hepsiburada da filan satilacak.cigerim soldu mi8 veya bunu beklemekten.hangisi once gelirse onu alacam

Sinanemreka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Sinan
Cihazım
Mimix
Çok tesekkur ederim .basarili bi uygulama sorun cozuldu deaem yeridir .,
Hangi problem cozuldu.......

Whatsapp ile video gorusme yaptiginizda karsinizdaki kisi ile alisilmis sekilde goz temasi kuruyorsunuz hissinin olusmasi icin yada wizin burun deliklerinizi izlemesin diye kameranin telefonun ust kenarinda olmasi gerekiyor. Bu MB un icin telefonu bas asagi cevirince de goruntu karsida ters cikiyor.
Bir program kullanarak goruntuyu cevirseniz de whatsapp goruntusu baslayinca hersey eskiye donuyor ve goruntu karsi tarafa bas asagi ulasiyor.
Ve hala cozulmus degil.
Bir suru yazi okudum.
Bu konuda forumlarda cevap bulmadim.
Bu yazinin sonundaki problem cozuldu yazisi da ne demek anlamadim.
Cozulen bir sey yok.
En acayipi adam Mi Mix uzerine Mix2 yi cikariyor ayni durimda..
Benim bilmedigim bir cozum var ise bildirin lutfen..

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!