Yardım Mi Mix2 Açılmıyor

Gamer124

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Süleyman Aki
Cihazım
Mi Mix2
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Çinden bir tanıdık mi mix2 getirdi. Malum çinde google kullanılmıyor. Telefonda play store filan yoktu rom atayım dedim. XiaomiTool adlı programla uzun ugraşlar sonucunda türkçe seçeneğini getirdim(ilk açılırken dil seçiniz ekranında). Dili türkçe olarak seçtim. Bölge seçinde sadece çin vardı mecburen seçtim sonraki adımda bölge aranıyor diyor 1-2 saniye sonra bölge aramada sorun gibisinden birşey diyor ve telefon yeniden başlatıldı ama direk bölge arama menüsüne geliyor ve sürekli hata diyip kapanıyor tekrar açılıyor. Fastboot kilitli ordanda birşey yapamıyorum. Açmasını bilmiyorum. 2 gündür kafayı yedim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden Teşekkür ederim.

Gamer124

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Süleyman Aki
Cihazım
Mi Mix2
Konular
1
Anladığım kadarıyla yükleme yapmıyor hocam. Çözüm bulamazsanız yarın akşama doğru bana yazın müsait vaktimde bağlanmaya çalışırım.

Çok teşekkür ederim hocam uğraşatım olmazsa yazarım.

Oyla:

TurkerTatar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Türker
Konular
7
Aynı sorun şu an benim telefonumda da oldu hocam sorunu nasıl çözdünüz ?

Oyla:

Olavien

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
konuyu hortlatmak gibi oluyor ama bugun itibariyla aynı konudan bende cekiyorum gören bi el atsa cihaz mi mix 2 ne yapsam olmuyor

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Anakartınız bozuk sizin. Anakart tamiri yaptırmanız gerekli.

Oyla:

kafega

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mix 2
Konular
2
Merhaba dostlar bende konuyu hortlattım ama aynı sorun bende de var İS yüklü değil uyarısı alıyorum. hiçbir şekilde ilerlemiyor. tamirciye götürdüm yazılım kabul etmedi dedi. İçindeki dökümanlar çok çok önemli lütfen yardımcı olun. Xiaomitool yükleyeceğim ama bilgisayarım Mac... orayada yüklenecek mac sürümü yok. ne yapmalıyım yardımlarını bekliyorum.

Oyla:
Üst Alt