mi mix

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
selamlar,

ben de yeni bir adet mi mix aldım. görüntüsü çok şık gerçekten. biraz büyük ama. menüler falan çok akışkan ve soft. hoşuma gitti. üstü sıfır çerçeve oluduğu için yeni geliştirdikleri sesi duyma sistemi çok başarılı değil bu arada. ses berrak ve net değil. titreşimden geldiği için uğultulu. hele dışarıda konuşmak isterseniz kulaklık öneririm.

telefon rehberi bölümünde her telefonda olan favori listesini bulamadım. sürekli konuştuğum kişileri her seferinde listeden bulmam gerekiyor. nerede bu menü bilen var mı?

sim kartının şifresini değiştireceğim yeri de bulamadım.

bildirim panelinde gelen mesajlar güzelce listeleniyor. eski telefonumda bildirim paneli üzerindeki mesajı tutup aşağı çektiğim zaman whatsapp içerini gösteriyordu programı girmeden burada öyle bir şey yok galiba .illa programı açmak mı gerekiyor...

son olarak miui sürümü 8,5 görünüyor. bunun 9'u stabil midir. kuran ve kullanan var mı? sitede buldum mi mix için 9 sürümü. bu stabil midir? bilen arkadaşlar konuyla ilgili linkleri paylaşırsa sevinirim.

teşekkürler

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hayırlı olsun hocam, bende sizin gibi yeni aldım mi mix, bildirim panelindeki uygulamayı iki parmağınız ile aşşağı çekerseniz bildirimin içeriğini görebilirsiniz, tabii telefon büyük olunca çok zor oluyor, saçma bir sistem yani.

Rehber de şu şekilde olması lazım, rehberi açın, kişiler sekmesine gelin, en üst tarafta gruplarım var, oradan yapılıyor olması lazım.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Sim kart pin için

Ayarlar > Ek ayarlar > Gizlilik > Sim Kart Kilidi ( Hattının ismi yazar )

stabil sürüm şuan için 8.5.5.0 daha muiu 9 sürümünü almadı beklemeni tavsiye ederim

küçük te bir ipucu vereyim ekran büyük olduğu için telefon konuşurken ekran kararması çok iyi çalışmayabiliyor ve yüzünüz görüşme sırasında ekrandaki tuşlara basabiliyor engellemek için şu uygulamayı kullanabilirsiniz

Çalışması için otomatik başlatma izni vermelisiniz birde uygulamalar bölümünden uygulamayı bulup diğer izinler seçeneğinden tüm izinleri açmanız gerekiyo

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Sim kart pin için

stabil sürüm şuan için 8.5.5.0 daha muiu 9 sürümünü almadı beklemeni tavsiye ederim

küçük te bir ipucu vereyim ekran büyük olduğu için telefon konuşurken ekran kararması çok iyi çalışmayabiliyor ve yüzünüz görüşme sırasında ekrandaki tuşlara basabiliyor engellemek için şu uygulamayı kullanabilirsiniz

Çalışması için otomatik başlatma izni vermelisiniz birde uygulamalar bölümünden uygulamayı bulup diğer izinler seçeneğinden tüm izinleri açmanız gerekiyo
Hocam önerdiğiniz uygulama tam olarak ne işe yarıyor ? bende mi mix kullanıyorum , faydası varsa yükleyeyim bende

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam önerdiğiniz uygulama tam olarak ne işe yarıyor ? bende mi mix kullanıyorum , faydası varsa yükleyeyim bende
telefonda biriyle görüşürken normalde ekran kararıyor ya bende ara ara ekran açılıyor ve yanağım ekrandaki tuşlara basıyo bu uygulama da otomatik görüşme sırasında ekranı kilitleyerek buna engel oluyor

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
telefonda biriyle görüşürken normalde ekran kararıyor ya bende ara ara ekran açılıyor ve yanağım ekrandaki tuşlara basıyo bu uygulama da otomatik görüşme sırasında ekranı kilitleyerek buna engel oluyor
Teşekkür ederim hocam, o zaman bende yükleyip deneyeyim.

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
Hayırlı olsun hocam, bende sizin gibi yeni aldım mi mix, bildirim panelindeki uygulamayı iki parmağınız ile aşşağı çekerseniz bildirimin içeriğini görebilirsiniz, tabii telefon büyük olunca çok zor oluyor, saçma bir sistem yani.

Rehber de şu şekilde olması lazım, rehberi açın, kişiler sekmesine gelin, en üst tarafta gruplarım var, oradan yapılıyor olması lazım.

çok teşekkürler verdiğin bigli için. dediğin gibi iki elle aşağı çekme olayı gerçekten çok saçma birşey. birileri bunun pratik bir yöntem olmadığını yazsın bari ilgili kişilere :))

rehberde grup olayı dediğim şeyden farklı birşey. ben genel bir sekmenin olmasını bekilyorum orrda. favori isimler diye. ama yok sanırım.

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
Sim kart pin için

teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için. şimdilki böyle bir sorun yaşamadım. olabilidiğince kulaklıkla konuşmaya çalışıyorum. ses gerçekten kötü geliyor çünkü.

Üst Alt